okladkaKoncert Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu pt. Co tu jest grane? już 9 lutego w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Światowa klasyka utopiona w niezwykłych pomysłach aranżacyjnych, niewyobrażalnych brzmieniach, głosach, możliwościach instrumentalnych i salwach śmiechu publiczności.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na pokaz o godz. 17. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Filharmonia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w czwartek  (6 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpocznyają się od barb6…, tomcz… i ewe_1…

Zaskakująca, elegancka, pełna szacunku dla Widza, ale także dużo od niego wymagająca.  Przede wszystkim luzu, dystansu i poczucia humoru. Plus pełnego otwarcia duszy na całą paletę pozytywnych emocji płynących ze sceny. Podczas widowiska usłyszą Państwo między innym Highway to hell, rap w wykonaniu solistów operowych, a także wiele wirtuozerskich utworów, jak Pacsitra. Po koncercie jak zawsze będziemy Artyści spotkają się z Państwem, podpiszą płyty i wymienią się opiniami..

Bilety dostępne: W kasie Teatru Muzycznego w Łodzi, w salonach Empik oraz na portalach ebilet.pl, biletynakabarety.pl, ticketpro.pl.
Ceny biletów: 100 zł i 130 zł.

/fot. mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Listy do M. 2 w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
logo3targi
IV Targi Ślubne w Atlas Arenie (zakończony)
2 komentarze
  • Dorota K.
    5 lutego 2014 at 13:58

    W tempie życia dnia codziennego, warto na chwilę zatrzymać się, złapać dystans, odetchnąć. Dlaczego więc tego nie zrobić wraz z innymi? Przecież im więcej zadowolonych, pozytywnie nastawionych ludzi wokół nas, tym lepiej. Przecież o to chodzi, aby z uśmiechem patrzeć na to co wokół nas i… przymknąć czasami na coś oko, bo po co się tak spinać?

  • Agnieszka
    3 lutego 2014 at 11:25

    Wierzycie w dziwne przypadki? ja nazywam je przeznaczeniem. Nie będę ukrywać ale Filharmonię Dowcipu uwielbiam. Ogladamy ją z narzeczonym za każdym razem jak jest w tv. I za każdym razem mówimy “Fajnie byłoby na nich iść”.I tak było też ostatnio. A tu nagle wchodzę na plasterlodzki i co widzę? Oczy przecieram i nie wierzę. Konkurs a w nim do wygrania bilety na naszą ukochaną Filharmonię. I już wiecie dlaczego bym chciała te bilety? Nie tylko dlatego że ich uwielbiam, nie tylko dlatego że sprawilibyście mi ogromną radość gdybyście mi je dali ale dlatego że wygrywając te bilety uwierzyłabym że nawet najskrytsze marzenia mogą się spełnić.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*