fertileW piątek, 23 lutego o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi Fertile Hump i The Saturday Tea. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Żarty”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 22 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik – Maciek Misiewicz (perkusja). Dajemy państwu korzennego, bluesowego rock’n’rolla ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne jak chuj teksty pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic gdzie w 2015 wydali EP’ke a w 2016 long play “Dead Heart”.

The Saturday Tea – indie rock (Warszawa). Tłumaczone z angola: oto zespół, który gra rock z garażu a zaczał grać ów rock w mieście stołecznym Warszawa. Ich muzyka (ten rock) przepełniona jest brudem, blues’em, pogłosikami, prostymi beat’ami, przesterowanymi gitarkami a co najważniejsze – łapliwymi haczykami, których nie wyjmiesz sobie z głowy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_nmf_legion_600px_mailing_promo
Maraton złych Superbohaterów w Kinie Helios (zakończony)
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
Listopad_plakat_a3
Halokultura – listopad (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*