fabrykanciW sobotę, 11 listopada o godz. 22 w New Yorku wystąpią Fabrykanci.  Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Fabrykanci”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko, a także krótko uzasadnicie, dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 9 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

11.11. 2017  (sobota)

Start godz. 22:00 Koncert zespołu  FABRYKANCI

FABRYKANCI powstali w 2009 roku z inicjatywy dwóch kumpli: gitarzysty – Kuby i wokalisty – Roberta. Początkowo formacja miała być grupą dwóch gitarzystów i wokalisty, ale po wielu zabawnych przejściach związanych ze składem rozrosła się w pięcioosobową formację. Najpierw do zespołu dołączył klawiszowiec Łukasz, następnie perkusista Jarek, a na końcu basista Adam. Zespół gra covery różnych zespołów, ale głównym nurtem, w którym czują się najlepiej jest muzyka rockowa i rock’n’roll od lat 60tych do 90tych. Moc i energia, z jaką grają gwarantują dobrą zabawę każdemu, kto będzie chciał ich posłuchać i dobrze się bawić.

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kawaa
Festiwal Kawy 2014 (zakończony)
aquarius
The Best of Aquarius w Teatrze V6 (zakończony)
Nocny Kochanek w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*