2017-10_noc_grozy_i_horrorow_406ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w podwójnej wersji! W tym roku miłośnicy mocnych wrażeń będą mieli do wyboru dwa mroczne maratony horrorów – jeden odbędzie się w ostatni piątek, a drugi w ostatnią sobotę października. Wypełnią je najbardziej przerażające filmy grozy ostatnich miesięcy, w tym premiery i przedpremiery! Wyobraź sobie, że najgorszy koszmar staje się rzeczywistością, upiorne demony brutalnie ukazują swoją moc, dźwięk mechanicznej piły przeszywa umysł, a z ekranu leje się krew. Czujesz ten dreszcz? Wybierz swój zestaw i dołącz do świętowania!

Oto repertuar:

Maraton Horrorów w piątek 27 października:
– nowa część krwawej serii PIŁA: DZIEDZICTWO – premierowo!
– prequel serii o sadystycznym zabójcy LEATHERFACE – premierowo!
– tajemniczy dreszczowiec AUTOPSJA JANE DOE

Maraton Horrorów w sobotę 28 października:
– ukazujący czym jest koszmar SLUMBER – przedpremierowo!
– budzący niepokój DEAD AWAKE – przedpremierowo!
– demoniczna i klimatyczna BABA JAGA
– postapokaliptyczny i przerażający TO PRZYCHODZI PO ZMROKU

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenie na każdy z maratonów (w sumie cztery podwójne zaproszenia) – w ramach ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (27 lub 28 października od godz. 22 w Multikinie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “ENEMEF”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i datę, którą wybierzecie. Zabawę zakończymy 25 października  godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kingami… sylwester.bal… patryk.l… sromc..

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 27 października (piątek) i 28 października (sobota) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.
 
Bilety w cenie od 25 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gaba_kulka_20140825_1653309158
Gaba Kulka w Wytwórni (zakończony)
_DSC5182_DxO
Grand Prix Jazz Melomani 2015 (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*