2014-01_smarzowski_406ENEMEF: Noc Smarzowskiego to maraton filmowy z jednym z najważniejszych i najciekawszych współczesnych polskich reżyserów, który jak żaden inny demaskuje nasze narodowe demony. Wykreowany przez niego groteskowy, brutalny świat wciąga tak mocno, że na końcu widz uznaje go za jedyny prawdziwy. Jego filmy trzymają w napięciu, są doskonale zrealizowane, dopracowane pod każdym względem, począwszy od scenariusza, kreacji aktorskich, zdjęcia, na muzyce skończywszy.

Premiera każdego kolejnego filmu jest wielkim wydarzeniem i jest wyczekiwana przez wszystkich kinomanów.

W repertuarze znalazły się:
– POD MOCNYM ANIOŁEM (PREMIEROWO!)
– DROGÓWKA,
– DOM ZŁY,
– WESELE.

ENEMEF: Noc Smarzowskiego odbędzie się 17 stycznia (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 25 do 36 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór ekranizacji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (15 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

KONKURS ZAKOŃCZONY, BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD marcin.gre… frankowska6… sister_8….

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6846
Łąki Łan / BOKKA w Wytwórni (zakończony)
11. LAJ: Leszek Kułakowski Inernational Quintet (zakończony)
fiszemade
Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*