2013-05_noc_iron_man_406

ENEMEF: Noc Iron Man, czyli maraton z jednym z najbardziej ekstrawaganckich superbohaterów współczesnej popkultury. Iron Man to postać komiksowa stworzona przez wydawnictwo Marvel Comics, które powołało do życia także Spider-Mana, Hulka i Daredevila. 

Seria filmów o Iron Manie ma wszystko, czego można oczekiwać: dynamiczną akcję, przewrotny humor, świetną obsadę, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne. W repertuarze znalazły się:

– premierowo IRON MAN 3 w wersji 3D,
– IRON MAN 2 (wersja Blu-ray),
– IRON MAN (wersja Blu-ray),
– AVENGERS.

ENEMEF: Noc megahitów odbędzie się 10 maja (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 24 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór ekranizacji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (8 maja), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od megi33… tomasz0… grazynaczer….

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bitamina
Bitamina w Wytwórni (zakończony)
samokhinny
Weekend w New Yorku (zakończony)
plakatlodz11
Salk w Williamsburg (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*