2013-11_igrzyska_406ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to maraton z jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat, która powstała na podstawie bestsellerowych powieści pisarki Suzanne Collins.

Pierwsza część odniosła ogromny sukces i zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Druga część serii to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. “Igrzyska śmierci” mają wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy. Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie.
W repertuarze znalazły się:

– IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA (premiera),
– IGRZYSKA ŚMIERCI.

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci odbędzie się 22 listopada (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 19 do 28 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z kinem akcji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (20 listopada), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od hodowca… skrytka.pocz… i hooney9…. Zostali o tym poinformowani.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_2035_DxO
Raz Dwa Trzy w Wytwórni (zakończony)
lysagoraa
Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)
Igrzyska Wolności 2019 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*