2012-10_grozy_406Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy.

Na tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów pokazane zostaną cztery groźne, klimatyczne i mroczne filmy. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu i potrafią przestraszyć. W repertuarze znalazły się:
– premierowo INTERNAT,
– porównywana do kultowego Egzorcysty KRONIKA OPĘTANIA,
– mroczny i zagadkowy DOM W GŁĘBI LASU,
– tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami KOBIETA W CZERNI.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 26 października o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z horrorem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Horror”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (24 października), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów

Bilety w promocyjnej cenie od 22 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
funky
Łódzka Strefa Funky (zakończony)
okudzawa_front
Dał Ci Bóg koniec wojny w prezencie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*