2013-06_gosling_406ENEMEF: 4x Gosling to noc z jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych współczesnych aktorów młodszego pokolenia. Ryana Goslinga interesują role skomplikowanych wewnętrznie bohaterów i w takie postacie najczęściej się wciela.  Jest aktorem docenianym przez krytyków i uwielbianym przez publiczność – w sumie był nominowany do 31 nagród filmowych, w tym do Oscara i Złotego Globu.

W repertuarze znalazły się:

– Tylko Bóg wybacza (PREMIEROWO),
– Drugie oblicze,
– Drive,
– Idy marcowe.

ENEMEF: 4x Gosling odbędzie się 14 czerwca (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 21 do 29 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór ekranizacji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w  środę (12 maja), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od souls…, jagoro… i rz.e…

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
myslovitz_w_dekompresji_20111205_1080443092
Myslovitz w Wytwórni (zakończony)
ENEMEF: Maraton Grozy (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*