enej_w_dekompresji_20130407_1331789180W niedzielę, 22 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się impreza z udziałem zespołów: Enej i Poparzeni Kawą Trzy. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszeejcie „Enej”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (19 marca), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od gill3tt…

Widzowie, którzy mieli okazję pojawić na koncercie zespołów, doskonale wiedzą, czego się spodziewać, lecz tym razem widowisko będzie jeszcze bardziej energetyczne i żywiołowe, jednocześnie częściej odwołujące się do słowiańskiej liryki. Stoi za tym nowy album zespołu Enej.

Enej na koncertach zaprezentuje zupełnie nowy materiał, nie zapominając o starych przebojach. Wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji słuchać na żywo pełnych inteligentnego humoru piosenek PK3 i wyjątkowej, polsko-ukraińskiej twórczości grupy Enej, gorąco polecamy koncert w Wytwórni – z pewnością nikt się nie zawiedzie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
do_pobrania
Mazowsze w Atlas Arenie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*