W czwartek, 9 kwietnia o godz. 21 w internecie odbędzie się koncert Elizy A. Tkacz, pierwszy transmitowany na żywo ze studia Artkombinatu Sceny Monopolis. Bilety w cenie 10 zł. Mamy dla Was 4 kody dostępu do tego wydarzenia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Koncert Online”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Artkombinatowi Scenie Monopolis – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 8 kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej mailowo.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Artkombinatowi Scenie Monopolis. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Eliza A. Tkacz to artystka mieszkająca i tworząca w Łodzi (tu też ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu). Ze względu na barwę głosu i przestrzeń w muzyce, porównywana jest do Björk, Tori Amos i Kate Bush. ELIZA tworzy utwory refleksyjne i koncepcyjne, inspiruje ją muzyka skandynawska, malarstwo i fotografia artystyczna. W swoich piosenkach opowiada o podróżach, wyzwaniach, miłości i zabawie, a jednocześnie – o poczuciu obowiązku i odpowiedzialności. Muzyka Elizy przenosi słuchacza na chwilę do innego świata, przestrzeni marzeń, wyzwala chęć kreatywnego tworzenia i podążania za własnymi pasjami.

W 2019 roku miała miejsce premiera debiutanckiego mini albumu pt. „Flasz Frames”. Są to 4 piosenki, różnorodne brzmieniowo, łączące muzykę elektroniczną z brzmieniami gitarowymi oraz dźwiękami fortepianu. Tematem przewodnim tego albumu jest miłość i wewnętrzna transformacja. W 2018 roku ukazały się trzy single: „Believing in silence (Home)”, „Swan” oraz „Until Death Do Us Part”, które stanowią koncepcyjny tryptyk, inspirowany tematami społecznymi.W ramach trasy promującej album „Flash Frames” Eliza prezentuje melodyjne, ale też bardzo energetyczne kompozycje. Zarówno zwolennicy delikatnych wokaliz, jak i rytmicznych refrenów znajdą przestrzeń muzyczną dla siebie. Wystąpili na Songwriter Łódź Festival oraz na Powidz Jam Festival. Grają koncerty klubowe w całej Polsce. Eliza została również zakwalifikowana na drodze konkursu do wąskiego grona uczestników ogólnopolskiego programu „Tak Brzmi Miasto Inkubator”. Wkrótce wystąpią na największych festiwalach showcase’owych Enea Spring Break 2020 oraz w Szwecji na Live at Heart 2020.

skład…
Eliza A. Tkacz – głos, piano
Artur Leshy Lesiak – gitary, instrumenty klawiszowe, głosy poboczne.
bilety…

Wspierajmy polskich artystów!
Bilety w cenie 10 zł, do nabycia TUTAJ

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_2738_DxO
Czesław Śpiewa w Wytwórni (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Bogowie w Kinie Bałtyk (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Demon w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*