wemgle2W ten weekend do kin wchodzi francuska kryminał Dziewczyna we mgle. Wraz z Best Film Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń do Kina Charlie ważnych w dniach 23-26 kwietnia 2018 r.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Dziewczyna”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 22 kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mista.., maria.b…, silsk…, marek.s… i grib…

Dziewczyna we mgle
Kryminał/Thriller, Francja/Niemcy/Włochy, 128 min.
reżyseria: Donato Carrisi
obsada: Toni Servillo, Alessio Boni

W małej, odizolowanej od świata, górskiej mieścinie młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z umiejętności manipulowania mediami. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia. W rozpętanej przez Vogla medialnej burzy wszyscy stają się podejrzanymi a sprawa zaczyna przyjmować niespodziewany obrót. (opis dystrybutora)

wemgle

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
016olowalicki
Olo Walicki w Łodzi Kaliskiej (zakończony)
Bodo w Kinie Helios (zakończony)
halfage
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*