Kino Helios Łódź zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i rodziców na Weekend Dnia Dziecka, który odbędzie się 29 i 30 maja w godzinach 10-15 a 1 czerwca od 15 do 18. W ramach zabawy mamy dla WAS DWA 2-osobowe zaproszenia z możliwością wybrania dnia i seansu Pokazu Specjalnego z wydarzenia Dzień Dziecka.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 27 amaja o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Maraton Halloween – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

– „Cruella” powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon. Zobacz zwiastun >>
– Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia i zamieszkują z rodziną Bettermanów, którzy znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy pojawiają się napięcia między obiema rodzinami nowe zagrożenie zmusi je współpracy i stworzenia wspólnej przyszłości. Zobacz zwiastun >>

– Tom & Jerry to uwielbiani przez dzieci bohaterowie, ale tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy. Zobacz zwiastun >>

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 29-30 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci mnóstwo atrakcji:
-malowanie buziek
-figurki balonowe
-malowanki
-gry i zabawy

Przyjdźcie koniecznie, spędźcie miło i wesoło czas, zapraszamy serdecznie.
– Na Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.
Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
thebootelsny
Weekend w New Yorku (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)
closssssss
Closterkeller akustycznie w Radio Łódź (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*