dsmisioW sobotę, 7 grudnia o godz. 20 w Klubie Scenografia rozpocznie się koncert grupy Dr Misio. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – aktora, scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”).

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Dr Misio”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 6 grudnia (piątek), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od norbertklo…

Nazwę Dr Misio przekornie zaczerpnięto z tekstu „Dr Misio” pisarza, redaktora m.in. działu „Kultura” G. W., wyróżnionego nagrodą Czytelników Literackiej „Nike” – Krzysztofa Vargi o schizoidalnej naturze człowieka. Oprócz twórczości Krzysztofa Vargi zespół w warstwie literackiej może poszczycić się słowami również zaprzyjaźnionego poety, wielokrotnie nominowanego do Literackiej Nagrody „Nike”, laureata „Paszportu Polityki”), dziennikarza & muzyka – Marcina Świetlickiego. Sam Jakubik (nominowany w kategorii „Człowiek roku 2010” w konkursie „Wdechy” Gazety Wyborczej) mawia na scenie: „w życiu nie spodziewałem się, że będę śpiewał piosenki z Jego tekstem”… – tak zapowiadając utwór „Ona wie” ze słowami… Cypriana K. Norwida!

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Bilety 30/35 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)
DSC_3799aa
Artur Andrus w Wytwórni (zakończony)
Happy Olo w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*