Andrzejki w The Rollin Barrel. W piątek, 30 listopada o godz. 20 wystąpi tam dollZ. Jako support pojawią się Dziewuchy. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, do których otrzymacie również płyty artystki.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „dollz”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu i przekazanie moich danych organizatorowi koncertu – Gizmo – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 29 listopada o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Gizmo. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

dollZ to przede wszystkim nieprzeciętna, charyzmatyczna wokalistka, Paulina Kut. To też twórcy piosenki znanej z czołówki serialu Złomowisko PL (Discovery Channel) pod tytułem „Diament Mój”. Uczestnicy debiutów na festiwalu w Opolu 2018! Obok występów dollZ nie da się przejść obojętnie. Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert!

Grupa dollZ powstała w 2011 roku. Wtedy to wokalistka, Paulina Kut, wystąpiła solo w talent show TVN – X Factor, gdzie brawurowo wykonała utwór Bjork. Nie dało jej się nie zauważyć. Niebawem dołącza do niej reszta zespołu. Pierwszym utworem do którego powstał klip zrealizowany na Warszawskiej Pradze jest „Every Street”. W 2012 roku zespół odwiedza Las Vegas, gdzie powstaje klip do utworu ,,Tory”. W teledysku gościnnie wystąpił Adama ,,Nergal” Darski, lider grupy Behemoth. Pod koniec 2013 zespół nagrywa utwór “Bile Bur Gorne”, który można usłyszeć w czołówce popularnego programu “Kossakowski. Szósty Zmysł”. Piosenka jest napisana w języku wymyślonym przez Paulinę. Powstaje do niej teledysk z ujęciami z Ukrainy.

22 września 2014 ukazuje się EPka pod tytułem ,,Taa…” (MJM Music PL), który promuje utwór “Czy Ktokolwiek?”, w teledysku do którego Paulina parodiuje talent show, w którym niegdyś wystąpiła. W 2017 roku ukazuje się płyta „Sz…Sz..Sz…”. Co ciekawe, Utwór Diament Mój pojawia się w czołówce serialu “Złomowisko PL” na antenie Discovery Channel. Kolejny numer pokazuje nieco inne oblicze zespołu. „Lawju Bejbe” odstaje od dotychczasowych kompozycji zespołu. Jest parodią zarówno muzyczną jak i obrazkową lekkich łatwych i przyjemnych piosenki o miłości. Płyta zbiera dużo pozytywnych recenzji. W 2018 roku zespół powierza remiks utworu Nibyland szwedzkiemu producentowi, Marcusowi Backmanowi. Z tym utworem zespół występuje na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu w koncercie Debiuty, zbierając mnóstwo entuzjastycznych recenzji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Moto Weteran Bazar – wrzesień 2018 (zakończony)
igrzyska_825
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*