12 października w Lordi’s wystąpi DJ Aphrodite. Dodatkowo tego dnia świętujemy urodziny DJ INFINITY. Mamy dla Was 1 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Aphrodite”, w treści maila napiszecie dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Sonic Nation Events imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Także udostępnijcie wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/2114283582174676/.

Zabawę zakończymy 10 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od s.aug…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi imprezy Sonic Nation Events w Lordi’s. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Line-Up:
▶ APHRODITE [UK]
▶ INFINITY
▶ KRIBA
▶ AKIRA
▶ CHARLY
▶ ATMOSPHERE
▶ SINUSOYDA
▶ KOSAY
▶ LUNATIC
▶ GREG SIN KEY
▶ ALL TIMERS w pełnym składzie:
▶ DERBY
▶ MTHZ
▶ MC KWADRAT
▶ MC GOOFYMAN
▶ SUBJECT

VIZUALE: Adyszk

Start imprezy 21:00
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BILETY:
I Pula – wyprzedana!
II Pula – 35 zł (w sprzedaży)
III Pula…

PRZEDSPRZEDAŻ odbywa się w formie wpłaty na konto.

Dane konta:
Sonic Nation
68 1140 2004 0000 3102 7671 8944

W tytule przelewu prosimy napisać Aphrodite, imię i nazwisko oraz swój e-mail kontaktowy na który wyślemy potwierdzenie wpłaty.
W przypadku wpłacenia za większą ilość osób, w tytule imiona i nazwiska wszystkich osób oraz swój e-mail.

Przykładowe tytuły przelewu:
Aphrodite, Jan Bass, jan@bass.pl lub
Aphrodite, Anna Bass, Jan Bass, jan@bass.pl

Przy wejściu na imprezę będzie specjalna lista wszystkich osób, które dokonały przedsprzedaży. Prosimy wziąć ze sobą dowody tożsamości.

W razie pytań mail kontaktowy: sonicnation@sonicnation.info lub Tel. 602 198 245

Info-link biletowy: https://bit.ly/2N39wPV

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Serce miłości w Kinie Helios (zakończony)
lasvegas
Weekend w Las Vegas (zakończony)
widzew_d_-_legia_warszawa_01_20131113_1611169009
Widzew Łódź – Piast Gliwice (kzakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*