cyberiada-poster-B1Od 10 do 12 kwietnia 2015r. w zrewitalizowanych przestrzeniach elektrociepłowni EC1 zlokalizowanych przy ulicy Targowej 1/3, zaprezentowana zostanie ,,Cyberiada” według Stanisława Lema. To muzyczny spektakl dyplomowy studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej  w Łodzi.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na pokazy przedpremierowe 10 i 11 kwietnia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cyberiada”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert oraz podacie datę, która Was interesuje (10 lub 11 kwietnia). Zabawę zakończymy w środę (8 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od
to.p… gwj… jarem… agatajur…

Spektakl na podstawie wybranych opowiadań mistrza naukowej fantastyki Stanisława Lema wyreżyserował mistrz polskiego teatru muzycznego – Wojciech Kościelniak. W niezwykły świat robotów i kosmosu widzowie będą mogli przenieść się dzięki współpracy Szkoły Filmowej w Łodzi, Teatru Studyjnego w Łodzi oraz Instytucji Kultury EC1 Łódź – Miasto Kultury. To właśnie wspólne działania wszystkich zaangażowanych w wydarzenie osób umożliwiły stworzenie spójnego i przemyślanego przestawienia, które zobaczą Łodzianie.

Pierwszy pokaz przedpremierowy odbył się w Teatrze Studyjnym w Łodzi już 27 lutego, ale to właśnie 12 kwietnia na terenie zabytkowej Hali Maszyn w EC1 będzie mieć miejsce premiera ,,Cyberiady”. To unikalne widowisko muzyczne stanie się tym samym artystyczną inauguracją kompleksu EC1.

W obsadzie spektaklu studenci IV roku Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi: Adrian Budakow, Paulina Nadel, Karolina Krawczyńska, Maria Szafirska, Grzegorz Otrębski, Michał Jóźwik, Sebastian Jasnoch, Barbara Wypych, Jędrzej Wielecki, Sylwia Madejska, Alicja Juszkiewicz, Marta Herman, Kaja Walden, Marcin Miodek, Mikołaj Chroboczek, Damian Kret, Anita Tomczak.

Muzyczną oprawą spektaklu zajął się Marcin Steczkowski, autorem słów piosenek jest Rafał Dziwisz  a o wokalną stronę spektaklu zadbał Adam Rymarz. Za choreografię odpowiada Jarosław Staniek. Autorem scenografii do „Cyberiady” jest Damian Styrna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Charlie-latoRGB-01_1
Chodź na dymka! (zakończony)
abonent
Abonent czasowo dostępny (zakończony)
PLAKAT_ZLOTA_ROZDZKA
Złota różdżka w Teatrze Arlekin (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*