clokmachineW sobotę, 25 października o godz. 20 w Dżazuu rozpocznie się koncert grupy Clock Machine. Mamy dla Was 5 zaproszeń na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Clock”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w piątek (24 października) o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 5 pierwszych zgłoszeń!!!

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Clock Machine – Grupa muzyczna grająca tradycyjnego rock’a z domieszką funku, wyróżnia się charakterystycznym wokalem Igora Walaszka. Ich inspiracje muzyczne to między innymi: Jack White, Rage Against the Machine, RHCP jak i grunge’owa scena Seattle lat dziewięćdziesiątych. Zespół powstał pod koniec 2009 roku w Krakowie. Ma na swoim koncie dwie płyty „Clock Machine EP ” (2011) oraz „Greatest Hits” (2014).

Nagrodzeni głównymi nagrodami na festiwalu FAMA 2011, Rockautostrada 2012, Rock Open Air w Siedlcach. Dzięki głosom słuchaczy Eski Rock i widzom TVN zagrali na Orange Warsaw Festival 2012. Laureaci Eliminacji do Przystanku Woodstock oraz Empik Make More Music.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lospotatos4
Weekend w New Yorku (zakończony)
2013-09_lotr_406
ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni (zakończony)
LAJ – Clement Janinet O.U.R.S. / Jerzy Małek Intl Sextet (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*