IMG_1188

W piątek, 7 października o godz. 20 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert formacji Cinemon. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Cinemon”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 7 października o godz. 14,powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

/// MASTERS OF SECOND-GUESSING TOUR 2016

Po raz siódmy krakowskie trio Cinemon wyrusza w ogólnopolską trasę koncertową. Przed nami 28 koncertów w całym kraju (i nie tylko) promujących najnowszą płytę zespołu Masters of Second-guessing wydanej przez Winylowo Records.

Zespół nadal skutecznie łączy garaż i pop: jest brudno i momentami hałaśliwie, ale w swej esencji absolutnie piosenkowo. Koncertowo brzmią jak – w odpowiednich dawkach – lata siedemdziesiąte (Cream, Hendrix, Led Zeppelin), dziewiędziesiąte (Neil Young i jego młodsze inkarnacje w postaci Pearl Jam czy bardziej hałaśliwych przedstawicieli Seattle) i czasy obecne (brzmią, jak oni sami!).

Oto oni: Cinemon. Nowoczesny vintage rock, grunge, blues, pop – cokolwiek, co lubisz najbardziej. Już niedługo w Twoim mieście.

“Na żywo Cinemon prezentują pewien rodzaj kunsztu, feelingu, muzykalności który można nazwać archetypicznym dla okresu gdy muzyka rockowa nie była tylko rozrywką, ale też prawdziwą, radosną, szczerą emocją”
FiuFiu / Wrocławska Scena Alternatywna

“Wyobraźcie sobie zjazd miejskim rowerem ze stromej górki. A potem lot paralotnią z zawiązanymi oczami. Czyste szaleństwo i wolność – taka jest ich muzyka.”
Agnieszka Hirt / DNA Muzyki

“Jesteście lepsi niż tamten drugi zespół!”
Anonimowi fani po koncertach

Cinemon LIVE – https://www.youtube.com/watch?v=9XOlYOy7E4w
Cinemon WINYL – https://www.youtube.com/watch?v=DgDZQUCndYQ
Cinemon oficjalne wideo – https://www.youtube.com/watch?v=Y7niznUXdW4

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
image
Wyznania Komiwojażera w Domu Literatury (zakończony)
_MG_5906
Moto Weteran Bazar – styczeń (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*