MEDIA_121 i 22 października w Łodzi odbędzie się Bronx Hip Hop Festival 2016. Patronem medialnym jest Plaster Łódzki. Mamy dla Was jeden karnet na oba dni festiwalu.

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać 3 proste rzeczy:

1. Weź udział w wydarzeniu @Bronx hip-hop Festival Łódź
(https://web.facebook.com/events/834296413372133 )
2. Skomentuj post #lecenabronx

3. Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Bronx”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na festiwal

Zabawę zakończymy 15 października o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od ejcar…

Inspiracją jest chęć reaktywacji dużych imprez hip-hopowych w Łodzi, takich jak OUTLINE COLOR FESTIVAL czy MEETING OF STYLES, które jeszcze kilka lat temu aktywizowały młodych ludzi. Motywacją jest także chęć uczczenia pamięci naszego Przyjaciela i członka składu NTK – Bronka, który całe życie poświęcił kulturze Hip–Hop. Ten styl życia miał swój początek w Południowym Bronksie. Nazwa festiwalu ma zatem przypominać naszego Przyjaciela oraz kojarzyć się z miejscem, w którym wszystko się zaczęło.

Celem festiwalu jest szerzenie właściwych wzorców wśród młodzieży, opartych na kulturze Hip-Hop oraz kształtowanie i rozwijanie pasji u dzieci i młodzieży w całej Polsce, także podopiecznych Fundacji Prospołecznej “Poducha” poprzez: Zajęcia breakdance prowadzone przez Fundację Art Of Breaking; Warsztaty plastyczne, a w szczególności warsztaty graffiti; Warsztaty z dziedzin: DJ-ingu, Beatboxu  oraz  produkcji muzycznej; Kształcenie postaw sportowych poprzez naukę podstawowych kroków i technik sztuk walki pod okiem doświadczonych instruktorów i mistrzów Polski na ringu.

WARSZTATY

Warsztaty będą się odbywać od 21.09.2016 do 21.10.2016
– Warsztaty tańca breakdance prowadzone przez Fundacje Art Of Breaking w siedzibie fundacji . Projekt przewiduje 30 godzin warsztatowych dla podopiecznych Fundacji “Poducha” oraz wszystkich chętnych w grupach maksymalnie po 15 osób.
– Warsztaty graffiti prowadzone przez Meisala, Chro i Semuba, które odbędą się na terenie łódzkiej WI-MY, przy ul. Piłsudskiego 135.  Projekt przewiduje 15 godzin warsztatowych dla podopiecznych Fundacji “Poducha” oraz wszystkich chętnych w grupach maksymalnie po 15 osób.
– Warsztaty DJ’ingu i produkcji muzycznej prowadzone przez DJ Cidera i DJ Goodstuffsona oraz Mara. Przeprowadzone zostaną w MarAtlon Studio w Łodzi, przy ul. Św. Teresy 111. Projekt przewiduje 30 godzin warsztatowych dla podopiecznych Fundacji “Poducha” oraz wszystkich chętnych w grupach maksymalnie po 15 osób.
– Warsztaty capoeiry prowadzone przez łódzką grupę UNICAR w obecnym miejscu treningowym grupy tj . Przedszkole Koliberek, przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 6/10.  Projekt przewiduje 30 godzin warsztatowych dla podopiecznych Fundacji “Poducha” oraz wszystkich chętnych w grupach maksymalnie po 15 osób.
 Warsztaty sztuk walki prowadzone przez trenerów z Fight Club Łódź w siedzibie klubu, przy ul. Drewnowskiej 77. Udział wezmą podopieczni Fundacji “Poducha” oraz wszystkich chętnych w grupach maksymalnie po 15 osób.
– Warsztaty z beatboxu prowadzone przez ekipę Beatside odbędą się w Artinkubatorze w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 3.

Terminarz warsztatów: fb.com/events/834296413372133

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny
   
LINE-UP

Piątek 21.10
 
OTSOCHODZI
BONSON
JWP / BC
VNM
GRUBY MIELZKY
LEH
ZEUS

Sobota 22.10

NTK
FAMILIA HP
GREEN
W.E.N.A.
HADES
SARIUS
O.S.T.R.

BILETY:
– karnet 2 dniowy:
79 PLN: 1 września – 20 października
-520:17 2016-09-24
\ bilet 1 dniowy:
49 PLN: 1 września – 20 października
ILOŚĆ BILETÓW JEST OGRANICZONA POJEMNOŚCIĄ KLUBU.
 Sprzedaż stacjonarna:
Sosa Store – C. H. Sukcesja, Łódź
7Store – C.H. Manufaktura, Łódź
Hempszop Łódź, ul. Nawrot 8
XenoN Shop Pabianice, ul. Wrzosowa 4
Sprzedaż Internetowa:
lodzconcert.pl/sklep/
WSTĘP OD 15 LAT.
Osoby młodsze mogą wejść pod opieką osób pełnoletnich z pisemną zgodą rodziców.
Wydarzenie na FB:  fb.com/events/834296413372133

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6943
Urodzinowy konkurs Plastra Łódzkiego (zakończony)
plakatA3FH10-1
Halokultura – październik 2017 (zakończony)
Nocny Kochanek w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*