brenn6 maja o godz. 21 w Łodzi Kaliskiej rozpocznie się Brennnessel Nacht – Kamp!, Michell Phunk i Pnk.Discorp. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Chcecie otrzymać bilet? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs Kamp”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Kaliskiej z Kamp! i resztą. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.

 


Zabawę zakończymy we wtorek, 4 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Łódź Kaliska
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD “AGATA_T” I “MARKL…”

Brennnessel to polski net-label powołany do życia w lutym 2009 przez członków grupy Kamp!. Głównym jego celem jest udostępnianie i promowanie dobrej muzyki elektronicznej. Brennnessel Nacht I jest pierwszą z cyklu imprez prezentujących muzyków wydających w labelu oraz zaprzyjaźnionych grup i składów DJ’skich.

Kamp! – łódzko – wrocławski skład zadebiutował prawie rok temu koncertem w poznańskim Cafe Mięsna. Od tamtego czasu grupa wydała w Brennnessel EP-kę “Thales One” oraz singiel “Breakin a ghost’s heart”. Obie pozycje zostały ciepło przyjęte zarówno przez fanów elektroniki, jak i krytyków muzycznych. Najmocniejszą stroną grupy pozostają żywiołowe koncerty, o czym mogła przekonać się publiczność najważniejszych polskich festiwali (Selector, Opener, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka). Występ podczas Brennnessel Nacht I jest jednym z wielu planowanych na sezon jesienno-zimowy zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Michell Phunk  – polski dj i producent muzyki elektronicznej. Stara się wykreować swój styl lawirując pomiędzy electro-future-funk-vibe zaczerpując inspiracje z lat 80-tych i gatunków muzyki takich jak : old school electro czy space disco. W 2007 roku rozpoczął współpracę z Seek Records, a po kilku miesiącach pracy wydał swoją pierwszą EP-kę pt. „Different Robot”.  Jego ostatni album – „My electric emotion”  został dodany do marcowego numeru magazynu „Laif” jako materiał promujący jego styl i obecność w polskiej muzyce klubowej, lecz już pod koniec kwietnia 2009 roku pojawił się również za darmo w sieci, za pośrednictwem brennnessel records jako oficjalny album artysty i jest dostępny na stronie www.brennnessel.pl

Kamp! myspace.com/kampmusik
Michell Phunk myspace.com/michellphunk
Pnk.Discorp myspace.com/punkdiscorporation

/materiały promocyjne.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MiM_plakat
Mistrz i Małgorzata w Teatrze V6 (zakończony)
Marcelina w Soda Underground (zakończony)
Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni (zakończony)
2 komentarze
 • marcinb
  4 maja 2010 at 13:57

  są problemy z skrzynką prosimy o wysyłanie na konkurs@kaktoos.pl

 • Ewa
  4 maja 2010 at 12:45

  Witam!

  Chciałam wysłać mail w sprawie konkursu ale niestety skrzynka nie działa – “problem z dostarczeniem Twojej wiadomosci / failure notice i tak cały czas”…i tak cały czas.
  Bardzo mi na zależy na tym wejściu.
  Pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*