plakat_brancz18 września o godz. 19:15 Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na prapremierę „Branczu” Juliusza Machulskiego w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. Sztuka autora kultowych filmów m.in.: Vabank, Seksmisja, Kingsajz, Deja vu i Kiler, to trzecia – po „Next ex” i „Matce brata mojego syna” – komedia napisana przez Machulskiego specjalnie dla Teatru Powszechnego w Łodzi. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Powszechny”, w komentarzu maila dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (13 września), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od dorota11…

Autor, który po prapremierach swoich sztuk na scenie Powszechnego zrealizował je również w Teatrze Telewizji, podkreślał wielokrotnie, że jego „teatralną matką” jest Ewa Pilawska i jej autorski projekt Polskiego Centrum Komedii, dzięki którym zaczął on pisać dla sceny. Na tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych prezentowana była napisana i wyreżyserowana przez niego w Teatrze Starym w Lublinie sztuka „Machia”, a obecnie pracuje on nad kolejnym spektaklem dla Teatru Telewizji.  „Brancz”, którego prapremiera odbędzie się na Małej Scenie Teatru Powszechnego, to jak sam mówi „komedia świąteczna w dwóch aktach”. Machulski po raz kolejny sięga do opowieści o rodzinie, tym razem pretekstem staje się spotkanie przy wielkanocnym stole.

Ślub to najważniejszy dzień w życiu. Każda dziewczynka już od najmłodszych lat snuje wizje tego, jak będzie on wyglądał, kto stanie u jej boku, jaką będzie miała suknię i kto poprowadzi ją do ołtarza… Tylko co będzie, jeśli okaże się, że to wcale nie będą najtrudniejsze decyzje, przed jakimi stanie?

Tytułowy brancz to nie tylko spotkanie w eleganckiej restauracji, by powiadomić rodzinę o zaręczynach. To także możliwość zebrania wszystkich jej członków w jednym miejscu i przeprowadzenia z nimi poważnych rozmów.

Na scenie zobaczycie Państwo: Wandę Neumann, Barbarę Połomską, Katarzynę Grabowską, Aleksandrę Listwan, Karolinę Łukaszewicz, Damiana Kulca, Artura Zawadzkiego i Krzysztofa Franieczka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chmura
Letnia Scena Forum: Pieśń o Chmurze (konkurs do 3 lipca)
_825
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów konkurs (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*