3 i 4 października o godz. 19:15 Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na sztukę „Brancz” Juliusza Machulskiego w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie, do wyboru na oba dni.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Powszechny”, w komentarzu maila dlaczego chcecie bilety, a także wybierzecie dzień spektaklu ,a a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Teatrowi Powszechnemu w Łodzi – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 1 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od ewa.kac… i labor…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Ślub to najważniejszy dzień w życiu. Każda dziewczynka już od najmłodszych lat snuje wizje tego, jak będzie on wyglądał, kto stanie u jej boku, jaką będzie miała suknię i kto poprowadzi ją do ołtarza… Tylko co będzie, jeśli okaże się, że to wcale nie będą najtrudniejsze decyzje, przed jakimi stanie?

Tytułowy brancz to nie tylko spotkanie w eleganckiej restauracji, by powiadomić rodzinę o zaręczynach. To także możliwość zebrania wszystkich jej członków w jednym miejscu i przeprowadzenia z nimi poważnych rozmów.

Na scenie zobaczycie Państwo: Katarzyna Grabowska/Karolina Krawczyńska, Małgorzata Goździk, Karolina Łukaszewicz, Wanda Neumann, Barbara Połomska, Jakub Kotyński, Damian Kulec/Michał Lacheta, Artur Zawadzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_825
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów konkurs (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Korona Kielce (zakończony)
repertuar_kwiecien_2015
Halokultura – kwiecień 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*