IMG_7501

UWAGA! KONCERT ODOWAŁANY W niedzielę, 19 listopada o godz. 19 w Wytwórni wystąpi Bovska. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl.

W treści wpiszecie „Bovska”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 16 listopada o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulam

Bovska, czyli Magda Grabowska-Wacławek, to artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 milionów razy. Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominację do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.

Miniony rok Bovska może więc zaliczyć do niezwykle udanych, co wcale nie sprawiło, że spoczęła na laurach. Najpierw ukazało się wydawnictwo „Kaktus Extra”, czyli specjalne, numerowane ręcznie wydanie płyty „Kaktus” poszerzone o dwie premierowe piosenki, zaś w zaledwie rok od premiery pierwszej płyty artystka zaprezentowała publiczności swój drugi pełnogrający album zatytułowany „Pysk”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sawblade2013
Sawblade w Stereo Krogs (zakończony)
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)
grzanek4
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*