IMG_1759W sobotę, 13 lutego o godz. 20 w Klubie Żarty Żartami wystąpi Bobby The Unicorn. Bilety: 15 zł – w dniu koncertu. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Bobby”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (11 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego. W 2012 Pojawia się “The Bravery” EP , darmowe nagrania bez żadnej promocji na stałe utrzymały się w czołówce odsłuchań polskiego bandcampa. 23.05.14 ukazała się debiutancka płyta ,,Utopia” nakładem Thin Man Records

Projekt Bobby The Unicorn pojawił się m.in. na : Open’er Festival, Halfway Festival, OFF Festival, Soundrive Festival, Spring Break Showcase Festival, OFF Camera Festival Projekt Bobby the Unicorn został również zaproszony w 2015 do stworzenia muzyki na Narodowe Czytanie “Lalki”, a wraz z zespołem wystąpili Jan Peszek oraz Jerzy Bończak. Bobby the Unicorn na żywo występuje z zespołem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2012-10_grozy_406
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (zakończony)
2014-09_noc_sin_city_825
ENEMEF: Noc Sin City (zakończony)
helios_nmf_strach_II_1360x768px_v1_bezpromo
Maraton Strachu w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*