jazzgaimpreza

11 czerwca w Jazzdze kolejna impreza z cyklu: reggae, ragga, dancehall, dub.z udziałem Singledread i Jam Vibez. Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na te wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl . W tytule wpiszecie “Konkurs Jazzga”, w treści  twórczo napiszecie, dlaczego chcecie bilet oraz podajcie swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 10 czerwca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze rozwinięcia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator imprezy
KONKURS ZAKOŃCZONY

O imprezie:

Do Łodzi znów zawita jeden z najlepszych, polskich soundów – Singledread. Malik (selekcja) i Madmajk (wokal) zapewnią wibracje na najwyższym poziomie – więcej o nich, muzyce którą tworzą, wydawnictwach na http://www.singledread.com/. Swoje pięć groszy (czytaj: ostre raggamuffinowe pociski) dorzuci Jam Vibez. Podczas imprezy będzie można zdobyć zaproszenia na Hip Hop Arena.

Singledread http://www.singledread.com/ 

Sound system z Warszawy, którego trzon stanowią jednak byli mieszkańcy Węgorzewa. Powstał na początku 2003 r. Pomysł założenia sound systemu nastąpił podczas wakacji w 2002 r., kiedy to Malik spotkał Polaka mieszkającego na co dzień w Niemczech – Da Killa. Został zrealizowany kilka miesięcy później.

Obecnie projekt działa w składzie: Malik, MadMajk, Czapla Na początku 2009 r. członkowie projektu zaczeli prowadzić poniedziałkowy cykl imprez w warszawskim klubie “Mandala” pod nazwą Monday Vybz”. Łącznie SingleDread ma na koncie kilkaset zagranych imprez.

Skład SingleDread Sound aktualny 2011
Przemysław “Malik” Malicki: dj, selektor, akustyk
Maciej “MadMajk” Malicki: wokalista, producent
Łukasz “Czapla” Czapliński: dj, selektor, best driver ever
Wojtek Augustynowicz “Local” : designer

Jam Vibez (Łódź) http://www.jamvibez.net/

Daddy Bozo, Janek, Kleeb, Awiom – kolektyw **czterech fanów dobrej muzyki, promujący najlepsze brzmienia digital reggae – raggamuffin – dub. Na scenie od 2005 roku. Niezależnie od koniunktury skutecznie zaszczepiają wszystkim radość i pozytywne wibracje płynące z jamajskich (i nie tylko) nagrań. Zasłynęli na polskiej scenie bezkonkurencyjną z racji unikalności prezentowanych płyt, selekcją z lat osiemdziesiątych. Efektem tej fascynacji jest wydany w 2008 roku, świetnie przyjęty mixtape “Jamaican Stylee Mixtape Vol. 1”.

**Od dłuższego lub krótszego czasu (generalnie rzadko) jest także z nami piąty pasażer Jam Vibez: Deer – mentalny przewodnik nauczający w swoich tekstach jak żyć aby być w pełni wartościowym człowiekiem trudnych czasów XXI wieku. Niczym kometa, przelatuje przez raggamuffinowe riddimy zostawiając za sobą warkocz pełen treści i refleksji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Weekend w New Yorku (zakończony)
stankiewicz
Kasia Stankiewicz w Wytwórni (zakończony)
mrozu_w_manufakturze_20100626_1775041465
Mrozu w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*