Behemoth_20111023-3543mw3 października o godz. 18:30 w Wytwórni rozpocznie się koncert grupy Behemoth. Jako support pojawią się Mord’A’Stigmata, Merkabah i Tribulation. Bilety (miejsca stojące): 50 zł z karta klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 55 zł – bez.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “Behemoth”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w czwartek, 2 października o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od krola… agata.pos…

Ich album debiutował na pierwszym miejscu listy OLIS i 34. Billboardu 200. – To ewenement, nigdy dotąd żaden zespół black metalowy nie zaszedł od razu tak daleko – mówi Karol Sakosik, dziennikarz łódzkiej “Gazety Wyborczej”.

„The Satanist” został wyprodukowany przez Behemoth, braci Wiesławskich oraz Daniela Bergstranda w Hertz Studio. Album został zmiksowany przez Matta Hyde (Slayer) oraz zmasterowany przez Teda Jensena (Metallica, AC/DC) w Sterling Sound.

Okładka „The Satanist” została namalowana przez rosyjskiego artystę i okultystę Denisa Forkasa (denisforkas.com). Farba, której użył, zawierała krew Nergala. Dodatkowy design został wykonany przez Metastazis (Paradise Lost, etc.) oraz Zbigniewa Bielaka (Watain, Ghost).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ENEMEF: Minimaraton TO (zakończony)
plakat3
Freestyle Rap Fight w Łodzi (zakończony)
mela_koteluk_20140907_1056189711
Mela Koteluk w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*