Do 2 lutego na terenie EC1 Łódź można zwiedzać wystawę Sztuka DC. Świt superbohaterów. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć komiks “Batman Detective Comics. Tom2 – Techniki zastraszania)

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “DC”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie komiks i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę “wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 1 grudnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, komiks otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od marta.ż…

Więcej informacji o wystawie:

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Po rozstrzygnięciu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Batman-Detectice Comics to jedna z pięćdziesięciu dwóch serii zapoczątkowanych przez DC Comics w 2011 roku. W drugim tomie serii, zatytułowanym Techniki zastraszania, pojawia się parę pozornie niezwiązanych ze sobą historii przesyconych atmosferą grozy i tajemnic. Czy coś łączy ryzykowny eksperyment przeprowadzony w wynajętym biurze Wayne Tower, grupkę nieznanych przestępców w strojach Batmana napadających na furgonetkę kurierską i łudząco podobne zwłoki pojawiające się w kostnicy i znikające w tajemniczych okolicznościach? Okazuje się, że wszystkie te wydarzenia zostały zaaranżowane przez Mr. Toxica, groźnego mordercą.

Bruce Wayne musi teraz rozwikłać zagadkę z nim związaną, a na domiar złego poradzić sobie z gangiem Stracha na Wróble i przeszkodzić Trybunałowi Sów w ataku na Azyl Arkham, a także schwytać Czarną Maskę, jednego z najgroźniejszych przebywających tam przestępców. Album Techniki zastraszania stworzył scenarzysta i rysownik Tony S. Daniel (Savage Hawkman) oraz artyści: Ed Benes (Red Lanterns), Romano Molenaar (Birds of Prey), Julio Ferreira (Teen Titans) i Pere Pérez (Batgirl).

Zobacz także:

 

Weekend z cosplay w EC-1 (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Maraton Grozy w Kinie Helios (zakończony)
moral
Letnia Scena w Domu Literatury (zakończony)
ania_dbrowska_w_wytwrni_20130114_2052548264
Ania Dąbrowska w Wytwórni (zakonczony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*