bajzel

W piątek, 9 marca w Śródmiejskim Forum Kultury – Domu Literatury (Roosevelta 17) o godz. 20 rozpocznie się koncert Bajzla. Bilety kosztują: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu.

 
Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.bajzel pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w środę, 8 marca po godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 8 marca o 23:59 lub do dwóch pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Fundatorem nagród w konkursie jest ŚFK
konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której nr. tel. rozpoczyna się od 600 9…

BAJZEL – to niespokojny, artystyczny duch, który sam komponuje, pisze teksty i nagrywa wszystkie dźwięki. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar granych oraz wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę do złudzenia brzmiącą jak kilkuosobowa formacja. Jego charyzmatyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Muzyk ma na swoim koncie trzy świetnie przyjęte płyty.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
koszulka_roj
Koszulki T-shirt Historia Roja (zakończony)
upadlemiasto
Upadłe Miasto w Wytwórni (zakończony)
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*