polanaW sobotę, 7 grudnia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Anny Marii Jopek promujący ostatnią płytę artystki pt. Polanna. Bilety kosztują:  90 zł z kartą klubu Wytwórnia, 100 zł bez karty klubu Wytwórnia.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten niezwykły koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Jopek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (5 grudnia), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od sonia67… i karolina.wla…

Polanna to ostatni album Anny Marii Jopek. Artystka przyznaje, że to jej poszukiwania istoty duszy polskiej w muzyce. Nowe spojrzenie na piękne i ważne momenty w dziejach naszej muzyki. Od Wacława z Szamotuł, przez stare pieśni ludowe, Stanisława Moniuszkę, Mieczysława Karłowicza aż po Karola Szymanowskiego i Skaldów. Aranżacje przygotował wielokrotny zdobywca nagrody Grammy Gil Goldstein i Krzysztof Herdzin.

W projekcie koncertowym specjalny udział zapowiedziała m.in. wielka dama polskiego folku Maria Pomianowska. Na scenie zobaczymy także Marka Napiórkowskiego (gitara), Krzysztofa Herdzina (fortepian), Roberta Kubiszyna (kontrabas), Pawła Dobrowolskiego (perkusja) oraz Piotra Nazaruka (flety).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
opera_za_3_grosze
Opera za 3 grosze na Dzień Kobiet w Teatrze Arlekin (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*