alkomat2W sobotę, 2 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert zespołu Alkomat. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na imprezie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 30 grudnia o godz. 20, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tomw… bardom…

Zespół Alkomat powstał na początku 2010r. w Łodzi z inicjatywy trzech kolegów, którzy spotkali się można powiedzieć przypadkowo. Tomek Wiśniewski – nazywany pieszczotliwie „Pająkiem” zorganizował salę i pierwsze występy. Gra na perkusji i chociaż często zmienia instrumenty, od lat są to wyroby firmy Yamaha. Tomasz „Piecuch” Piechocki – najmłodszy w zespole zarówno stażem jak i wiekiem. Gra na gitarze basowej. Uznaje tylko instrumenty i wzmacniacze wykonane w Europie lub w Ameryce Północnej. Piotrek Orszulak – zajmuje się pisaniem piosenek i gra na gitarach Fender’a i Epiphone’a. Jest też jedynym wokalistą. Z zespołem występuje również Dariusz Zarzycki, który gra na gitarach wyłącznie własnej konstrukcji. Utwory zespołu opowiadają o życiu i nie mają niczego w muzyce odkrywać, Po prostu mają się kręcić. Po kilku udanych występach w znanych klubach, zespół zaczął opracowywać znane polskie przeboje. Klubowa publiczność właśnie takich utworów oczekuje. W planach zespołu są także nagrania. Ponieważ od niedawna wszyscy mieszkają w Łodzi jest to tylko kwestia kilku miesięcy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gruby_brzuch_20121208_1716545190
Grubson i Mesajah w Wytwórni (zakończony)
bandaz
Weekend w New Yorku (zakończony)
laj14
Letnia Akademia Jazzu (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*