afterparty27 lutego o godz. 21:30 w Klubie Cabaret rozpocznie się wielka impreza muzyczna z udziałem grupy After Party, znanego z hitów Tylko ona jedyna, Bujaj się, Wakacyjne Love.

Mamy dla Wa 5 pojedynczych zaproszeń. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie “After”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w środę wtorek (26 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony

Wszystkich zmęczonych egzaminami, którzy prześlęczeli ostatni czas przed książkami, zapraszamy na chwilę relaksu z ARAagency. Nie ma znaczenia czy wszystko zaliczycie, czy będziecie mieć poprawki, czy uosos doprowadzi Was do szaleństwa, najważniejsza jest myśl, że po wszystkim będzie świetna zabawa.  W zeszłym roku hitem sesji były żubry, co będą oglądać studenci podczas tegorocznej nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że 27 lutego żubry odpoczywają, a łódzcy studenci spotykają się w jednym miejscu by celebrować zakończenie sesji.

Tego wieczoru czeka na Was wiele atrakcji, między innymi występ zespołu AFTER PARTY znanego z hitów: „Tylko ona jedyna”, „Bujaj się”, „Wakacyjne Love”

Line-up:
Zespół After Party
DJ Lizard

Wstęp:
12 zł z zaproszeniem lub w przedsprzedaży
18 zł bez zaproszenia

Informacje & Rezerwacje
662-366-704 Adam
880-489-847 Artur

Cabaret Club
ul. Tuwima 1/3
ZAPRASZAM

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1494591730
Helios na scenie (zakończony)
twojnazawsze
Twój na zawsze w Cinema City (zakończony)
tarantinoc_825
ENEMEF: TarantiNoc (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*