rock21119 czerwca w klubie Dekompresja odbędzie się impreza 3r for Trinity. Fani dobrej muzyki będą mogli wysłuchać mocną dawkę rocka. Mamy dla Was PIĘĆ podwójnych zaproszeń na te wydarzenie.

T. Love, Akurat, Armia, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Zabili Mi Żółwia.

Chcecie otrzymać bilet na ich koncert? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie “Konkurs 3r”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Dekompresji z polskim rockiem. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy w czwartek, 17 czerwca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu.

BILETY OTRZYMUJĄ OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD “felciu…”, “tybet…”, “dawidz6…”, “koralik…” i “wikator…”, LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI O ODBIORZE NAGRÓD.

PATRONEM MEDIALNYM FESTIWALU 3R for TRINITY jest  PLASTER ŁÓDZKI. PO IMPREZIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI Z KONCERTU NA ŁAMACH NASZEGO PORTALU.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_sorrry
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
cochise
Cochise w Iron Horse (zakończony)
2 komentarze
  • dawid
    18 czerwca 2010 at 09:21

    kiedy będą wyniki?

  • MusX
    31 maja 2010 at 06:41

    trochę za późno się ten konkurs kończy, na tyle km ile muszę przebyć na tę imprezę wole się biletem zabezpieczyć znacznie wcześniej 😛

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*