Konkurs z okazji 100-lecia WBP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi

Konkurs_Opowiesc_z_Biblioteka_w_tleWojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Opowieść z Biblioteką w tle”, który organizowany jest w 100-lecie Biblioteki.

W konkursie może wziąć udział każdy kto chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami związanymi z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Może ktoś spotkał tutaj swoją „drugą połówkę”, nawiązał ciekawą znajomość, przeczytał niezwykłą historię, przeżył przygodę, miłą lub zabawną chwilę… Najciekawsze wspomnienia zostaną nagrodzone!

Forma i długość tekstu są dowolne. Może to być wiersz, proza, rapowanka… Wybór należy do wspominającego. Konkurs trwa do 16 października 2017 r. Szczegóły w regulaminie. Regulamin i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie WBP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi.

Obchody jubileuszu 100-lecia WBP w Łodzi objęte są Honorowym Patronatem Witolda Stępnia, Marszałka Województwa Łódzkiego. Patronat medialny nad obchodami jubileuszu 100-lecia WBP w Łodzi objęli: Dziennik Łódzki, Radio Łódź, TVP Łódź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *