Weekend w New Yorku (zakończony)

angelaW piątek, 15 września o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Angie and the Boyz, a dzień później wystąpi WOWA. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 14 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

15.09.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu ANGIE AND THE BOYZ
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

ANGIE (właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc).  to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.

Razem z ANGIE na scenie pojawią się świetni muzycy:
ADAM LIS – gitara Przez wiele lat swojego doświadczenia miał okazję wspierać na scenie np. Wojtka Pilichowskiego, Kasie Popowską, Krzysztofa Krawczyka, zespoły Rezerwat, Samokhin Band i Citizen.

MICHAŁ KARKUSIŃSKI – klawisze Współpracuje z kilkoma formacjami muzycznymi z Łodzi m.in. Freeks, Tenebris, The Gospel Time czy Face to Face, ma na koncie również współpracę z takimi artystami jak Muniek Staszczyk, Ziemek Kosmowski. Akompaniuje również wielu młodym artystom np. Justyna Panfilewicz, Sebastian Wojtczak, Daniel Rychter czy Małgosia Frontczak

MARCIN BŁASIAK – bas  Wraz z kwartetem Mainstreet Quartet zdobył grand prix miedzynarodowego festiwalu Krokus Jazz oraz grand prix międzynarodowego festiwalu Bielska Zadymka Jazzowa. Współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Cezarym Konradem, Leszkiem Możdżerem, Leszkiem Cichońskim oraz Blue Cafe.

KAMIL STASIAK – perkusja Perkusista z wieloletnim doświadczeniem. Współpracował m. in. z : Liroyem, Lanberry, Jacek Kawalec Orchestra, The Badji Band, Steamlove, Stargazer

Skład zespołu:
Angelika Kłaczyńska – wokal
Michał Karkusiński – piano
Adam Lis – gitara
Marcin Błasiak – bas
Kamil Stasiak – perkusja

16.09.2017 (sobota) start godz. 22:00 
Koncert zespołu WOWA
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów. Czuć w niej wpływy wielu gatunków muzycznych, ale w całości składa się ona na niezwykle oryginalny projekt artystyczny. Są w tej muzyce satyra i bandycka dusza podrasowane wpadającą w ucho melodią. Wowa i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą. W ich twórczości można odnaleźć ironię, czarny humor i zmysł do operowania oryginalnymi środkami wyrazu. Bohaterowie piosenek to zwykli ludzie i sytuacje z życia codziennego, o których lider zespołu śpiewa puszczając oczko do publiczności. W swoich trafnych spostrzeżeniach ma wiele dystansu do świata, który nas otacza i prezentuje go wprost, z dużą dozą charyzmy.

Wowa nagrał utwór „Nie dla menja” do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka (w kinach od stycznia 2015 roku; obecnie dostępny na DVD). Muzycy od 2011 współtworzyli projekt pod nazwą Wowa z Charkowa i mają na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. zajęli II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wladimira Wysockiego oraz zagrali koncert wieczoru na II Międzynarodowym Festiwalu Zbliżenia Kultur, a także festiwalu Wołodia pod Szczelińcem w lipcu 2015. Słuchacze radiowej „Trójki” przyznali I miejsce zespołowi Wowy za jego autorski utwór „Nochnaya geograficheskaya pesnya” w plebiscycie zorganizowanym podczas audycji „Polscy chłopcy w językach obcych” .

Muzycy mają również wieloletnie doświadczenie, które zdobyli występując w telewizji, radiu oraz grając ponad 400 koncertów w kraju i za granicą, obok takich artystów jak: Gipsy Kings, Kult, Lady Pank, Closterkeller, Chylińska i innych.

Skład zespołu:
Wowa – wokal, melodyka
Maciek – bas
Darko – gitara
Tomek – perkusja
Adrian – saks, trąbka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *