Konkurs na plakat IX Przeglądu Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej

pwsftvit

Jeśli chcecie wykazać się umiejętnościami w zakresie projektowania plakatów lub od dawna czekaliście na okazję do zaprezentowania swoich prac, mamy dla Was świetną wiadomość!

Biuro Promocji, Marketingu i Dystrybucji PWSFTviT serdecznie zaprasza bowiem wszystkich chętnych, do udziału w konkursie na plakat IX Przeglądu Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej „Łodzią po Wiśle”. W konkursie może wziąć udział absolutnie każdy, kto tylko dysponuje ciekawym pomysłem i ma ochotę podzielić się nim z szeroką publicznością.

„Łodzią po Wiśle” to przegląd Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej, który organizowany jest w Warszawie od 2003 roku. W ciągu dwóch dni prezentowanych jest około 60 spośród 150 krótkometrażowych filmów studenckich powstających każdego roku akademickiego w naszej rodzimej Uczelni.

Są to etiudy reżyserskie – fabularne i dokumentalne, etiudy operatorskie oraz animacje, stanowiące swoistą prezentację dokonań młodych twórców kina.

Przegląd jest nie tylko miejscem konfrontacji twórczości młodych filmowców z szeroką publicznością ale jest również forum, na którym rozmawia się o przyszłości polskiego kina i gdzie można przyszłość polskiego kina „zobaczyć”.

Przegląd stawia sobie za cel promocję studentów i absolwentów PWSFTviT, konfrontację ich twórczości z szeroką publicznością oraz środowiskiem filmowym, upowszechnianie kultury filmowej, integrację środowiska praktyków i teoretyków filmu poprzez pokazy oraz dyskusje o sytuacji młodego kina.

 (Tekst na podstawie inf. prasowych)

 

Prace nadsyłać można do  21 stycznia

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 stycznia br.

 

Szczegółowy regulamin konkursu odnaleźć można TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *