Konkurs Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych GRAMY

konkurs_gramy3_kopiaTworzenie muzyki jest prawdziwą sztuką, dlatego Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi ogłasza I Konkurs Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych „GRAMY”. W jednym miejscu w Łodzi spotkają się zespoły, wokaliści, instrumentaliści, DJ i twórcy muzyczni, reprezentujący różne style i gatunki muzyczne.

Konkurs organizowany jest z myślą o wszystkich młodych artystach, którzy nie posiadają oficjalnie wydanych płyt i nie są związani z żadną wytwórnią płytową.

Jury, w skład którego wchodzą znani producenci muzyki, artyści związani z różnymi dziedzinami muzyki oraz instytucjami muzycznymi, oceni zgłoszone propozycje i wyłoni grupę finalistów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć trzy utwory muzyczne w formacie mp3/wav. – www.ahe.lodz.pl/webform/4617/formularz-zgloszeniowy-konkurs-gramy

Termin konkursu:
Konkurs trwa do 01.04.2016 r.

Gala konkursowa odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku w Łodzi w Arterionie, gdzie na scenie pojawią się wszyscy finaliści wyłonieni z grupy wykonawców i twórców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *