czystemiastoW piątek, 11 września przy ul. Wólczańskiej 64 w Łodzi fundacja Czyste Miasto organizuje konferencję „Inteligentny rozwój administracji samorządowej z elementami Smart City”.     Ponadto już niebawem fundacja zorganizuje swój pierwszy międzynarodowy konkurs malarski „Ekologia – Czyste Miasto”, który będzie mieć na celu popularyzację ekologii jako nauki filozofii oraz działalności społecznej i artystycznej, zmotywowanie obywateli Polski jak i innych krajów do tworzenia piękna bez względu na wiek, ukazanie tendencji we współczesnym malarstwie, prezentację dzieł na wystawach krajowych i zagranicznych, promowanie Miasta Łodzi w Polsce i na świecie.

Fundacja Czyste Miasto jest fundacją z Łodzi, znajduje się przy Alei Kościuszki 47, działa od 5 lutego 2014 roku, stara się zwiększyć świadomość ekologiczną i kulturalną oraz wspierać artystów, promując tym samym miasto Łódź. Ich obecnym projektem jest międzynarodowy konkurs artystyczny, do którego chcieliby zaangażować dzieci, młodzież i dorosłych z Polski i z zagranicy.

Fundacja Czyste Miasto współpracuje z Fundacją Mówi35, wspólnie zajmują się renowacją kina Tatry wraz z grupą wolontariuszy. W kwietniu bieżącego roku zorganizowali wystawy podczas Międzynarodowych Targów w WARSAW EXPO w Nadarzynie. Działania fundacji są objęte patronatem Polskiej Rady Fundacji oraz, co najważniejsze, honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Więcej o konkursie znaleźć możecie tutaj: http://www.czystemiasto.org.pl/pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Solidarni z Bejrutem 2021
Plakat-ETZT-MPK_1
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2015
globalhost
Global Host – otwórz drzwi na kulturę!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*