konferecja_kardiologiczna_2010_4 i 5 czerwca 2010 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi odbywała się 73 Wiosenna Konferencja  Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i II Konferencja Kardiologii Polskiej pt. ”Nowe wytyczne ESC – jak rozpoznawać i leczyć w 2010 roku?”. Jej celem było omówienie najnowszych wytycznych z zakresu rozpoznawania i leczenia chorób sercowo-naczyniowych.

 
Konferencja zgromadziła wielu słuchaczy pochodzących głównie z grona lekarskiego. Swoje prace zaprezentowało wielu wybitnych specjalistów z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii oraz innych specjalizacji, którzy w tym celu przybyli z całej Polski.

W pierwszym dniu odbyło się sześć sesji tematycznych, na których zostały omówione aktualne doniesienia z badań polskich i światowych, a także najnowsze sposoby diagnozowania i leczenia pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi. W przerwie między sesjami odbyły się obrady Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Konferencji towarzyszyła także wystawa, na której prezentowały się firmy i wydawnictwa związane z branżą medyczną. Drugiego dnia  kontynuowano rozważania i dyskusje podczas trzech kolejnych sesji tematycznych.

 
Konferencja kardiologiczna w Łodzi Konferencja kardiologiczna w Łodzi Konferencja kardiologiczna w Łodzi
Konferencja kardiologiczna w Łodzi Konferencja kardiologiczna w Łodzi Konferencja kardiologiczna w Łodzi
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Startuje piąta edycja Perły Łodzi. Poznaj wszystkich kandydatów
Silownie_zewnetrzne
Plenerowe siłownie i strefy street workout (mapka)
BASEN_BRYLA_05_FRONT
Rozbudowa Aquaparku Fala (wizualizacja)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*