organekTEDE, Sarsa, Kasia Cerekwicka, Dawid Kwiatkowski, Organek, Tymon Tymański, Marek Dyjak, Kortez, Lari Lu, Domowe Melodie, Skubas, Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Elżbieta Adamiak, Janusz Radek, Voice Band i Anita Lipnicka, Babadag, Cygne, Keyser Soze, Smif-N-Wessun, Artrosis, Wojciech Gąssowski, Graftmann, Teddy Jr., Leski, Fismoll, Lord & The Lair, Patrick The Pan , Soniamiki, Małgorzata Hutek, Ted Nemeth, Sjón, Little White Lies. Wrzesień zapowiada się koncertowo.
 

5 i 6 września szykuje się ciekawy zestaw muzyczny w ramach tegorocznej edycji Mixeru Regionalnego (więcej o imprezie tutaj). W Łodzi wystąpią m.in.  Organek, Tymon Tymański, Marek Dyjak, Kortez, Lari Lu, Domowe Melodie i Skubas. W Cafe Bar Poczekalniapojawią się kolejni wykonawcy spod znaku Odkrycia’15 – Lord & The Lair (5 września), Ted Nemeth (12 września), Sjón (19 września) i Little White Lies (26 września).
Także na terenie woonerfu przy 6. sierpnia wciąż organizowany będzie Songwriter Łódź Festival. W soboty od godz. 20 wystąpią kolejno – Deep Down Inside (5 września), Pangraj (12 września), Leski (19 września) oraz Fismoll (26 września). W ŁDK natomiast pojawią się m.in. TBDLL (18 września), Artrosis (19 września), Killing Silence (25 września), a 26 września odbędzie się tam Female Metal Voices Festival.

Na finale The Look Of The Year w ASP 2 września pojawią się Sarsa i Kasia Cerekwicka. Tego samego dnia w Z innej beczki wystąpi Babadag. 5 września czeka na nas występ Dawida Kwiatkowskiego w Manufakturze. W DOMu pojawi się 11 września – Rigor Mortiss. 15 września w 6. dzielnicy wystąpią Lucie Vítková & Mateusz Rybicki. W Bedroomie zobaczymy m.in. 18 września TEDE. 23 września w Grandzie pojawi się formacja Keyser Soze. 27 września w Scenografii wystąpi Janusz Radek. Co tydzień w New Yorku odbędzie się New York Festiwal.

PATRONATY PLASTRA – 9 września w Krańcoofce pojawią się legendarni Smif-N-Wessun, 13 września na terenie OFF Piotrkowska odbędą się koncerty w ramach Urodzin Tuwima. 19 września w Domy Literatury wystąpi Cygne.


WRZESIEŃ 2015
(aktualizacja 16 września 21:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
15 wrzesnia 21:00 Lucie Vítková & Mateusz Rybicki
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
2 września 20:00 Sarsa, Kasia Cerekwicka
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
20 września
25 września
18 Cisza Jak Ta
19:00 Artur Gotz
Ambasada, Zielona 13
we wrześniu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
we wrześniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
we wrześniu brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
we wrześniu brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
11 września
18 września
21:00 D-Bomb
23:00 TEDE / Vanillhajs
Bekstejdż, Kościuszki 51
12 września 22:00 Stargazer
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
4 września 20:00 Bandaż Duo
Cabaret, Tuwima 1/3
we wrześniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
5 września
12 września
19 września
26 września
20:00 Lord & The Lair
20:00 Ted Nemeth
20:00 30Daysofline
20:00 Little White Lies
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
17 września 19:00 Demolka
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
we wrześniu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
we wrześniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
11 września
12 września
25 września
20:00 Rigor Mortiss
21:30 Marne Szanse
20:00 Keira Is You
Dom Literatury, Roosevelta 17
19 września 20:00 Cygne – PATRONAT PLASTRA
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
we wrześniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
we wrześniu brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
we wrześniu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
4 września 19:00 Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz i inni
Futurysta, al. Politechniki 7
we wrześniu brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
we wrześniu brak informacji o koncertach
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
23 września 20:00 Keyser Soze – odwołane
Grzałka 55, Piotrkowska 55
we wrześniu brak informacji o koncertach
Hala MOSiR, ks. Skorupki 21
we wrześniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 września
3 września
4 września
5 września
9 września
10 września
11 września
12 września
16 września
17 września
18 września
19 września
23 września
24 września
25 września
26 września
30 września
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszk Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszk Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Latino Duo
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszk Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Pavel Samokhin i przyjaciele
20:00 The Melons
20:00 Agnieszk Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ampera
20:00 The Melons
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
25 września 21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
11 września
18 września
19 wrzesień
25 września
26 września
21:00 Jolly Roger
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Wowa z Charkowa
21:00 Cztery Refy
21:00 Zespół Dnia Następnego
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
17 września 20:00 Semantyka
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
we wrześniu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
9 września
11 września
19 wrzesień
20:00 Smif-N-Wessun – Patronat Plastra
21:00 Krańcówka
20:00 Doktor Ziom
Lokal, Pasaż Schillera
we wrześniu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
5 września 20:00 Marusha
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
18 września
19 września
25 września
26 września
19:30 Tres Botellas de la Leche + Road Stone + Trickster
19:00 Artrosis
19:00 Killing Silence, Drop. i Eleventh Horizon
19:00 Female Metal Voices Festival
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
we wrześniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
5 września 18:00 Dawid Kwiatkowski
Monopolis, Wydawnicza 4
we wrześniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
6 września
23 września
25 września
18:00 Emilio Miguel Padrón
19:00 Agnieszka Grajnert
19:00 Wojciech Gąssowski
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
we wrześniu brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 września
2 września
3 września
4 września
5 września
8 września
9 września
10 września
11 września
12 września
13 września
16 września
17 września
18 września
19 września
23 września
24 września
25 września
26 września
30 września
19:30 Moreland i Arbuckle
21:00 Janusz Nastarowicz Unplugged
20:00 The Shelbys, Royal Spirit, Odsiecz
22:00 Blue Junkers
22:00 Hendrix Project
20:00 Cosmic Shapes i Landszaft
20:00 New York Festiwal: Abathor, Forsal, The Navy Blue
21:00 Deep Down Inside
22:00 Velocity
22:00 Qbek
21:00 Larry Sax Band
20:00 New York Festiwal: AFT2, Levi, Ostatni w raju
21:00 Klawo
22:00 Tortilla
22:00 Public Relations
20:00 New York Festiwal: Bellow The Life, De Indigo, Sabotage
22:00 Ola i Szewcu
22:00 Chorzy
22:00 Detox
20:00 New York Festiwal: Steelfire i Swear The Empress
Niebostan, Piotrkowska 17
we wrześniu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
17 września 18:00 Zołtar Band
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
we wrześniu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
13 września 17:00 Urodziny Tuwima – koncerty – PATRONAT PLASTRA
Piotrkowska / Pasaż Schillera
5 września
6 września
19 września
27 września
13:30 Mixer Regionalny 2015 – Pasaż Schillera i Piotrkowska 86
13:30 Mixer Regionalny 2015 – Pasaż Schillera i Piotrkowska 86
21:00 W świetle okien – Piotrkowska 86
17 Margaret – Pasaż Schillera
Pogonowskiego 25
8 września 20:00 Graftmann
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
we wrześniu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
5 września 19:30 Koncert jubileuszowy Elżbiety Adamiak
Scenografia, Zachodnia 81/83
27 września 19:00 Janusz Radek
Sezon, Piotrkowska 121
5 września
10 września
24 września
20:00 The Moodswinger
20:30 Samokhin i przyjaciele
18:30 Samokhin i przyjaciele
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
12 września 21:00 2STY, Trap Nie Disco, BCZ
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
we wrześniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
11 września
12 września
18 września
19 września
25 września
26 września
19:00 Folk Metal Crusade 2015: GRAI, Netherfell
21:00 Garncarek – Nowak – Perliński
21:00 Drop Pents
21:00 SKTC + The Corpse + Dziady Borowe
21:00 Night Mistress/Nocny Kochanek + Mad Teacher
21:00 Okrutny Leoncio
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
we wrześniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
20 września 20:00 Zabrocki
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
we wrześniu brak informacji o koncertach
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
24 września 19:00 Voice Band i Anita Lipnicka
Teatr Mały w Manufakturze
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Pinokio, Kopernika 16
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
we wrześniu brak informacji o koncertach
TheStylacja, Piotrkowska 79
we wrześniu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
17 września 20:00 Teddy Jr.
Woonerf, 6. sierpnia
5 września
12 września
19 września
26 września
20:00 Deep Down Inside
20:00 Pangraj
20:00 Leski
20:00 Fismoll
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
3 września
30 września
19:00 LAJ: Rosemary’s Babies
20:00 Urbanators Days
Z innej beczki (Moniuszki 6)
2 września 20:00 Babadag
Żytnia 2
13 września 16:00 Baluter Trio, Rambo Jet, Łukasz z Bałut, Zeus

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
biff
BIFF w Łodzi Kaliskiej
DSC03445_Kopiowanie
Dick4Dick w DOMu
aniaszarmach
Ania Szarmach w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*