Behemoth_20111023-3543mwKylie Minogue, Tricky, Clan of Xymox, Laibach, Behemoth, Dżem, Budka Suflera, Indios Bravos TAAKE, Myrra Ros & Elin Ey, Co-Sovel, Pustki, Paula i Karol, The DUmplings, Poluzjanci, Donna Regina, We draw A, Kuba Knap, Mama Selita, Coma, Kult, CeZik, Bruno Schulz, Alles, Organek, Little White Lies, Karate Free Stylers, Ted Nemeth i EC2, Adi Jazz Festival, Musica Privaya III i Soundedit. W październiku będzie się działo.

W Atlas Arenie dwa koncerty – Budkiu Suflera (25 października) i Kylie Monogue (30 października). W Wytwórni natomiast m.in. Patrycja Markowska i IRA (1 października), Behemoth (3 października), Kapela ze Wsi Warszawa (11 października), Dżem (19 października), Kult (26 października), Tricky (30 października) i Coma (31 października). W Scenografii zagrają: Co-Sovel, Pustki, Paula i Karol, The Dumplings i Poluzjanci.W Luce pojawią się m.in. NTK i Pathology, TAAKE, CeZik i Splendor.

W 6. dzielnicy pojawią się m.in. Bruno Schulz, Wośko – Tranberg – Kądziela i Myrra Ros & Elin Ey. W DOMU zagrają natomiast m.n. Alles, Zamilski i Organek. W Grandzie Addena, gagarin i Mama Selita. W Stereo krogs Indios Bravos.

W Łodzi Kaliskiej najnowszy krążek promować będzie Little White Lies (2 października), w Owocach i Warzywach Donna Regina (12 października), W Lokalu wystąpi We draw A (25 października), a w Bedroomie pojawi się m.in. Clan of Xymox (31 października)

W październiku czekają na nas trzy festiwale muzyczne – 17 i 18 października Musica Privata, 24-25 października Soundedit i 25 października finał Adi Jazz Festival.

Patronaty Plastra: koncerty w 6. dzielnicy, Kuba Knap w Bagdad Cafe (3 października), Karate Free Stylers, Ted Nemeth i EC2 w Szwalni (17 października), Kaatakilla (18 października) i Drop Pants (25 października) w Luce.

/foto Gosia Wojna www.gosiawojna.pl     


PAŹDZIERNIK 2014
(aktualizacja 16 października 11:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
4 października
5 października
8 października
10 października
12 października
15 października
24 października
25 października
26 października
20:00 Wośko, Tranberg, Kądziela – PATRONAT PLASTRA
20:00 Tkacze – PATRONAT PLASTRA
20:00 Myrra Ros & Elin Ey – PATRONAT PLASTRA
21:30 Futurelight
21:30 Daniel Spaleniak – PATRONAT PLASTRA
20:00 Mazzoll
21:30 Bruno Schulz – PATRONAT PLASTRA
21:00 Nikogo – PATRONAT PLASTRA
20:00 Catherine Lamb
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
3 października 19:00 Cisza jak ta
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
17 października 19:00 Piotr Schmidt Electric Group
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
25 października
30 października
19:00 Budka Suflera
20:00 Kylie Minogue
Bagdad Cafe, Jaracza 45
3 października
15 października
18 października
24 października
20:00 Kuba Knap – PATRONAT PLASTRA
19:00 Aleksandra Skonieczna & Piotr Kołsut
21:00 RZK
20:00 Koniec Świata
Bajkonur, Piłsudskiego 135
17 października
18 października
21:30 Musica Privata Festival III
21:30 Musica Privata Festival III
Bedroom, Moniuszki 4a
17 października
24 października
31 października
20:00 JWP/BC x MAŁACH/RUFUZ – odwołane
21:00 T.Love
18:00 Clan of Xymox
Biblioteka, róg Struga
w październiku brak informacji o koncertach
Bukowina, Bratysławska 2a
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
2 października
3 października
23 października
21:00 KCB Elektrycznie
21:00 Miro Sounds Like A Movie
21:00 Aleksandra Skonieczna i Krzysztof Brzeziński
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
23 października 19:00 Tomasz Dąbrowski + Jacek Mazurkiewicz
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
18 października 21:00 Jam Vibez & Piotr Krakowski
DOM, Piotrkowska 138/140
3 października
11 października
16 października
17 października
23 października
25 października
30 października
22:00 Alles + 77tm
21:00 Psyche + Ratonal Youth
20:15 Blady jeleń
22:00 Zamilski
20:00 Organek + OK Stop
19:00 BDTH 10 1/4 – Merkabah, ZAAR, X band
19:00 BDTH 10 – Corruption, Thermit, Hellwood
Dom Literatury, Roosevelta 17
w październiku brak informacji o koncertach
Dżazuu, Piotrkowska 138/140
3 października
4 października
17 października
18 października
24 października
25 października
21:00 Ciesielski & Tranda
21:00 Chłopak z gitarą
21:00 Chłopak z gitarą
21:00 Ciesielki & Tranda
20:00 Instytut
20:00 Cloak Machine
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
w październiku brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w październiku brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
19 października 19:30 Grupo Compay Segundo
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
10 października
12 października
17 października
20:00 Addena, Old Trees
20:00 Mama Selita
20:00 Gagarin, LostOfMyKind
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w październiku brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 października
2 października
3 października
4 października
8 października
9 października
10 października
11 października
15 października
16 października
17 października
18 października
22 października
23 października
24 października
25 października
29 października
30 października
31 października
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Kamila Jaskrowska i Przemysław Rogala
20:00 Ciesielki & Tranda
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Backup
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Mama Rockberry
20:00 Bandaż Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Penny Jerz
20:00 Latino Duo
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Sherwood Band
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 października
17 października
19 października
24 października
25 października
31 października
20:30 Stoner Band i White Highway
20:30 Danny Boy Experience
19:00 Artur Gadowski Duo
20:30 S.T.O.R.M.
21:00 Fabrykanci
21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
4 października
10 października
11 października
17 października
18 października
24 października
25 października
31 października
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Włodek Mazoń
21:00 EKT Gdynia
20:00 Dominika Żukowska i Andrzej Korycki
21:00 Grzmiąca półlitrówa, Męski Punkt Widzenia, Jolly Roger
21:00 Z Dala Od Zgiełku
21:00 Ryczące Dwudziestki
21:00 Zaduszki łódzkie
King of Music, Piotrkowska 62
remont lokalu
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w październiku brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
25 października 21:00 We draw A
Lordi’s, Piotrkowska 102
16 października
23 października
22:00 Donatan & Cleo
22:00 Bob One, bas Tajpan
Luka, Zachodnia 26
3 października
4 października
10 października
11 października
16 października
17 października
18 października
23 października
24 października
25 października
31 października
20:00 Hell:on-Shame Yourself -Wasted Heroes
20:00 Urodziny NTK + Pathology
20:00 Kali
20:00 CeZik & Klejnuty + Jordan O’Keefe
20:00 TAAKE
20:00 Black Ball Suzi
20:00 Kaatakilla + Sicroom i Rouse Pores – PATRONAT PLASTRA
20:00 Night Mistress
20:00 Walfad
20:00 Drop Pants – PATRONAT PLASTRA
20:00 Splendor, Procesor Plus
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
24 października 19:00 Solution
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
2 października 20:30 Little White Lies
Manufaktura, Drewnowska 58
3 października
12 października
17:00 Behemoth (w EMPIKu)
15:00 Marcelina (w EMPIKu)
Monopolis, Wydawnicza 4
w październiku brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
2 października 18:00 Sally Klein O’Connor
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
25 października 20:00 Landszaft
Niebostan, Piotrkowska 17
10 października 22:00 Warsaw Balkan Madness
Oficyna, Gdańska 19
w październiku brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w październiku brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
12 października
23 października
20:00 Donna Regina
20:00 We will fall
Piotrkowska
11 października
12 października
19:00 20:00 21:00 Michał Urbaniak z zespołem (Piotrkowska 86)
19:00 20:00 21:00 Izabela Żebrowska z zespołem (Piotrkowska 86)
Pogonowskiego 25
8 października 20:00 Halla Nordfjörd
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
8 października
16 października
24 października
19:00 Ela Adamiak
19:30 F.O.U.R.S. Collective
19:30 Szymon Zychowicz
Scenografia, Zachodnia 81/83
4 października
11 października
16 października
17 października
18 października
25 października
31 października
20:00 Co-sovel
20:00 Pustki
20:00 Young Stadium Club, Neony
20:00 Paula i Karol
20:00 The Dumplings, xxanaxx, Klaves
20:00 Poluzjanci
20:00 Steamlove
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w październiku brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
4 października
16 października
17 października
18 października
24 października
25 października
31 października
21:00 Gemini Abyss, KVRTZ i Nightmares
21:00 Vixen, Rover, TMK aka Piekielny, ToMZeT
21:00 Stargazer
21:00 Indios Bravos
21:00 TLV, Wild Byczes, Hesus Bazooka
21:00 Kuśka Brothers
21:00 The Stylacja
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
19 października 20:00 Monika Urlik
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
3 października 20:00 Feldgrau + Skinny Girls
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
2 października
19 października
20:00 Diva Reka
19:00 David Fly – odwołane
20:00 Agnellus
Teatr Lutnia, Piotrkowska 243
11 października
25 października
17:00 Alosza Awdjeew
19:00 Lifitng suerte&fado
Teatr Mały w Manufakturze
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
18 października
19 października
25 października
19:00 Krzysztof Krawczyk
18:00 Marek Torzewski
18:00 Adi Jazz Festival 2014
Teatr Szwalnia, Struga 90
17 października
18 października
18:00 Karate Free Stylers, Ted Nemeth i EC2 – PATRONAT PLASTRA
21:00 Sutari
Widzewska Manufaktura, Piłsudskiego 135
17 października
18 października
19:00 Musica Privata Festival III
19:00 Musica Privata Festival III
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 października
3 października
11 października
12 października
19 października
24 października
25 października
26 października
30 października
31 października
18:00 Patrycja Markowska + IRA Akustycznie
18:30 Behemoth – The Satanist
20:00 Kapela ze Wsi Warszawa
20:00 Marcelina
19:00 Dżem symfonicznie
Soundedit 2014: Laibach, Karl Bartos
Soundedit 2014: Patrick Wolf, Lech Janerka, John Cale
19:00 Kult
20:00 Tricky
19:00 Coma
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w październiku brak informacji o koncertach

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tentypmes
Ten Typ Mes w Dekompresji
Dżem w Wytwórni
callthesun
Call The Sun w Lokalu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*