Katie_Melua_archiwum_notp

Classic Meet Pop, Violetta, Al Di Meola, Artur Rojek, Perfect, Bracia Figo Fagot, TSA, Rychu Peja Solo, Kari, Hey, Mrozu, Natural Dread Killaz, Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Kult, Kasia Stankiewicz, Curly heads, Domowe Melodie, Mioush, Natural Mystic, The Kurws, Świetliki, Dwa Sławy, Waldemar Kasta, Banach, Pandemonium, Virgin Snatch, Hunter, Afro Kolektyw, happysad, Habakuk, Farben Lehre, Enclose, Koniec Świata, Komety, Sexbomba, Tzn Xenna plus finał Łódzkiej Płyty Roku oraz Yapa. W marcu czeka nas sporo ciekawych koncertów, chociaż wciąż widać, że zamkniętych Dekompresji i Lizard Kinga trudno zastąpić.

6 marca w Domu Towarzystwa Kredytowego odbędzie się finał Łódzkiej Płyty Roku: wystąpią Bruno Schulz i Young Stadium Club. Od 13 do 15 marca w Łodzi kolejna odsłona festiwalu YAPA.
W Atlas Arenie odbędą się: 8 marca koncert Perfect, 21 marca festiwal Classic Meet Pop (m.in. Kate Melua), a 29 marca dwa występy Violetty. W Luce pojawią się m.in. 6 marca Waldemar Kasta, 7 marca Banach, 14 marca Pandemonium, 20 marca Virgin Snatch i 27 marca Hunter. W Stereo Krogs wystąpią m.in. 6 marca Farben Lehre, 13 marca Offensywa, 20 marca Enclose, 21 marca Koniec Świata, 27 marca Komety, a 28 marca Sexbomba i TZN Xenna. W Wytwórni zagra m.in. 6 marca Hey, 8 marca Mrozu, 13 marca Al Di Meola, 14 marca Artur Rojek, 15 marca Natural Dread Killaz, 22 marca Enej i Poparzeni Kawą Trzy, 26 marca Kult, 27 marca Kasia Stankiewicz, 28 marca Curly Heads i 29 marca Domowe Melodie.

6 marca w Lordi’s pojawią się Dwa Sławy, 8 marca w Grandzie pojawią się Świetliki, 9 marca w Z innej beczki Kari, 14 marca w Bagdad Cafe wystąpi Miuosh, 19 marca w Łodzi Kaliskiej pożegnalny występ Afro Kolektywu. 28 marca na terenie Piotrkowskiej 217 pojawi się happysad. Tego samego dnia w Scenografii zagra Habakuk.

W Bedroomie wystąpią: 13 marca Bracia Figo Fagot, 14 marca TSA, a 20 marca Rychu Peja Solo. W DOMu natomiast pojawią się m.in. 5 marca Natural Mystic, 6 marca RiD, 12 marca The Kurws, 13 marca Besides, a 29 marca Straight Jack Cat.

Patronat Plastra – projekt Łódź Miastem Talentów w AOIA (1 i 22 marca).


MARZEC 2015
(aktualizacja 19 marca 18:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
15 marca
22 marca
20:00 Byle do wiosny – Jakub i Matěj Frank
20:00 Byle do wiosny – Daniel Brożek aka Czarny Latawiec
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
6 marca 19:00 Mela Koteluk
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
1 marca
22 marca
11:00 Łódź Miastem Talentów – CASTING MUZYKA
10:00 Półfinał konkursu Łódź Miastem Talentów – muzyka
Ambasada, Zielona 13
6 marca 21:00 Long & Junior
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
13 marca
24 marca
19:00 Peter Gabriel Duo – A Jazz Tribute To Peter Gabriel
19:00 Bartłomiej Oleś & Tomasz Dąbrowski
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
8 marca
21 marca
29 marca
19:30 Perfect
19:00 Night Of The Proms – Classic Meet Pop
14:30 19:00 Violetta
Bagdad Cafe, Jaracza 45
14 marca 20:00 Miuosh
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w marcu brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
13 marca
14 marca
20 marca
20:00 Bracia Figo Fagot
18:00 TSA
20:00 Rychu Peja Solo
Biblioteka, róg Struga
w marcu brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
w marcu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
7 marca
8 marca
20:00 Landszaft
18:00 Caryna
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
20 marca 20:00 Nucleon
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
5 marca
6 marca
12 marca
13 marca
14 marca
19 marca
21 marca
29 marca
20:00 Natural Mystic
20:00 RiD (Ivo Partizan)
20:30 The Kurws
20:00 Besides
15:00 Carrantuohill
20:00 Trisam
21:00 Toxic Bonkers, X, Hellwood
20:00 Straight Jack Cat
Dom Literatury, Roosevelta 17
17 marca
19 marca
19:00 Concrete Hills
19:00 Jacek Telus
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
6 marca 20:00 Łódzka Płyta Roku: Bruno Schulz, Young Stadium Club
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
15 marca
19 marca
16:00 Filids & Reelandia
20:00 Kapital + Skinny Girls
Ferajna, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w marcu brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
8 marca
13 marca
20:00 Świetliki
20:00 Pedero Zwyro Dzicz Gig
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w marcu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
4 marca
5 marca
6 marca
11 marca
12 marca
13 marca
14 marca
17 marca
18 marca
19 marca
20 marca
21 marca
25 marca
26 marca
27 marca
28 marca
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Andy Star
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Latino Duo
20:00 CLub De Paris
20:00 Drake Sea Folk Group
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Sherwod
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 The Melons
20:00 Mama Rockberry
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
7 marca
13 marca
14 marca
21 marca
27 marca
28 marca
21:00 AlcoholicA
21:00 Jerry’s Fingers Blueas&Roll
21:00 ReBus
21:00 Grey Smoke
20:30 Sounds Of Silence
20:30 Zgiełk
Keja Pub, Kopernika 46
1 marca
6 marca
7 marca
8 marca
13 marca
14 marca
20 marca
28 marca
19:00 Aleksandra Skonieczna i Piotr Kołsut
21:00 Jolly Roger
21:00 Janusz Nastarowicz
19:00 Jurij Tokar
21:00 Przeznaczenie
20:00 Joe & Lazy Fellow
21:00 EKT Gdynia
21:00 Męski Punkt Widzenia
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
20 marca 18:00 Jakub Pawlak
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
5 marca
7 marca
12 marca
13 marca
14 marca
20 marca
21 marca
20:00 Popular Trio
20:30 M3
20:00 The Saddest Man Alive
20:00 Red Stone i NOD
20:00 Blowjoke i The Bizons
20:00 Blady Jeleń
19:30 The Perfumes + Soaps
Lokal, Pasaż Schillera
w marcu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
6 marca 20:00 Dwa Sławy
Luka, Zachodnia 26
7 marca
14 marca
15 marca
20 marca
21 marca
27 marca
20:00 Banach – odwołany
19:00 Pandemonium + Ogotay + Exmortum
20:00 Scream Maker + Kruk + Rooster + Szaraki
19:00 River Of Booze 7: Virgin Snatch…
19:00 Sphere, Infernal Death
18:00 Hunter, Nutshell, Re-Load, Kaatakilla
Łącznik, Piłsudskiego 135
20 marca
27 marca
21:30 Pola Rise & Manoid
21:00 K.R.A.N. New Wave Jazz Quartet
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
14 marca
20 marca
19:00 Prog-Rockowanie – Human Element, Dianoya – odwołane
19:00 Rockowanie – Andrzej Kowalsky + KVRTZ + Road Stone
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
19 marca 20:00 Afro Kolektyw
Manufaktura, Drewnowska 58
29 marca Festiwal OPP „Procent dla Łodzi”
Monopolis, Wydawnicza 4
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
1 marca 18:00 Chiara i przyjaciele
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
w marcu brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
22 marca 22:00 Warsaw Balkan Madness
Oficyna, Gdańska 19
w marcu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w marcu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
5 marca
31 marca
20:00 Revlovers
20:00 Just Another Snake Cult
Pałac Biedermana, Franciszakńska1/5
7 marca 17:00 Artyści dla Olinka 2015
Politechnika Łódzka
13-15 marca Yapa 2015
Przybyszewskiego 176
28 marca 19:00 happysad
Pogonowskiego 25
17 marca 20:00 Henry David’s Gun
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
21 marca
22 marca
19:30 Robert Kasprzycki
19:30 Pociąg do Witania Wiosny
Scenografia, Zachodnia 81/83
1 marca
28 marca
20:00 Janek Samołyk
20:00 Habakuk
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
6 marca
7 marca
13 marca
14 marca
18 marca
20 marca
21 marca
22 marca
27 marca
28 marca
21:00 Fabren Lechre + Raggabarabanda
21:00 Rambo Jet
21:00 Offensywa
21:00 Zlot fanów TSA
19:00 Bzykology
21:00 Enclose + Hiroshima
20:00 Koniec Świata
20:00 Heartbreakers
21:00 Komety + Radioaktywny świat
21:00 Sexbomba + TZN XENNA
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
8 marca
29 marca
20:00 Wolna Grupa Bukowina i inni
20:00 Spinache Live + Stan Michalak
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
5 marca 20:00 Frank Salis
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
14 marca
20 marca
22 marca
27 marca
20:00 Sweet & Hot Jazzband + Lindy Hop
20:00 Retrovirus i Sugestia
20:00 Sasha Boole
20:00 The Mugshots + The Cookies
Teatr Mały w Manufakturze
27 marca
29 marca
19:15 Szymon Zychowicz
18:00 Olek Grotowski
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
14 marca 19:00 Eachtra
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
6 marca
8 marca
13 marca
14 marca
15 marca
21 marca
22 marca
26 marca
27 marca
28 marca
29 marca
20:00 Hey
19:00 Mrozu
20:00 Al Di Meola
20:00 Artur Rojek
19:00 Natural Dread Killaz
20:00 Siesta z Mayrą Andrade
19:00 Enej i Poparzeni Kawą Trzy
19:00 Kult Unplugged
20:00 Kasia Stankiewicz
20:00 Curly Heads
19:00 Domowe Melodie
Z innej beczki (Moniuszki 6)
9 marca
26 marca
20:00 Kari
20:00 Sonia pisze piosenki

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit ’22 – Film, alternatywa, elektronika
IMG_6207
Krzysztof Iwaneczko w Scenografii
ldzreggae
LDZ Reggae (micro)Festival
2 komentarze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*