551498_171142486378185_143228739_nW maju w Łodzi pojawią się m.in.: Mark Knopfler, The Tiger Lillies, Wishbone Ash, Modestep, Lasse Matthiessen i Halla Nördfjörd, Maria Peszek, Janusz Radek, Sing Sing Penelope, Czesław Śpiewa, 1984, Golec uOrkiestra, Anita Lipnicka, Perfect, Qvo Vadis, M.O.R.O.N., Fonovel, Anthony Chorale, Fair Weather Friends, Bracia Figo Fagot, Hunter, My Riot, Grubson, Gooral, Big Cyc i Te-Tris.

W maju w Wytwórni kolejno – Wishbone Ash (2 maja), Modestep (4 maja), Maria Peszek (9 maja) i Janusz Radek (26 maja). W Scenografii pojawią się m.in. 17 maja Fair Weather Friends , a 22 maja Tierra y alma. W Stereo Krogs natomiast wystąpią m.in. 10 maja Clintwood, 11 maja No Tak oraz 24 maja Concrete Hills. W Dekompresji tylko jedna impreza – 10 maja wystąpi tam Czesław Śpiewa. W Luce ostro – 9 maja pojawi się tam m.in. Qvo Vadis, a 18 maja M.O.R.O.N.

4 maja w ms cafe pojawi się grupa Stageburn, a 10 maja Psychocukier. 8 maja w Atlas Arenie zagra Mark Knopfler. 9 maja w OiW wystąpi Anthony Chorale, czyli 1/3 Tres.b. 10 maja w Grandzie m.in. Już Nie Żyjesz, a w Zapiecku Zła krew. 15 maja w Bajkonurze pojawi się Sing Sing Penelope. 18 maja urodziny Manufaktury, w tym występ m.in. zespołu Perfect. dzień później w Hali MOSiR pojawi się Golec uOrkiestra

23 maja w Łodzi Kaliskiej premiera nowej płyty Fonovela. 24 maja ciekawa impreza w DOMu – wystąpią tam: 1984, Szepty i krzyki oraz Little White Lies, Klub Nauczyciela tego samego dnia zaprasza na koncert zespołu Voice Band i Anity Lipnickiej.

W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur 11 maja w ogrodzie Muzeum Miasta Łodzi wystąpi duet Boris Malkovsky i Raphael Rogiński. Dwie imprezy na terenie Piotrkowskiej 17 – 12 maja Stephen Bernstein / Marcin Maseki , a 18 maja SzaZa plays Polański oraz Mikołaj Trzaska. 16 maja na terenie Tobaco park wystąpi The Tiger Lillies.

Patronaty Plastra: 8, 16, 22 i 29 maja Fonografika Young Stage Łódź w Klubie DOM, 10 maja Hip Hop Atmosfera vol.5 w Klubie Atmosfera, 14 maja Lasse Matthiessen i Halla Nördfjörd w Domu Literatury. 17 i 18 maja koncerty w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego. Zagrają m.in. Bracia Figo Fagot, Hunter, My Riot, Grubson, Gooral, Big Cyc i Te-Tris.

/fot. mat.pras.

MAJ 2013
(aktualizacja 10 maja 6:00)


Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
9 maja
19 maja
19:00 Musicalowe wspomnienia
19:00 Trąceni szaleństwem
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
8 maja 17:30 Mark Knopfler
Atmosfera, Jaracza 47
10 maja
24 maja
19:00 Hip Hop Atmosfera vol.5 (patronat Plastra)
20:00 Magister Ninja
Bagdad Cafe, Jaracza 45
9 maja
16 maja
20:00 Hary / Zeus i BCZ, Joteste, Pierwszy Milion
21:00 lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują…
Bajkonur, Piłsudskiego 135
15 maja
16 maja
20:30 Sing Sing Penelope
20:30 Zapaska
Bukowina, Bratysławska 2a
11 maja 21:00 Faya Manitou
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
16 maja 21:00 Wowa z Charkowa
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w maju brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
10 maja 20:00 Czesław Śpiewa
DOM, Piotrkowska 138/140
4 maja
8 maja
9 maja
12 maja
16 maja
18 maja
22 maja
24 maja
29 maja
30 maja
21:00 Bielas i Marynarze
19:00 Fonografika Young Stage Łódź #3 – Te-Lie-Vision + Shell Shock + Hesus Bazooka
19:30 Blind Rusty Box, Crunk, Hammerhed
20:00 Lebanon Hanover + Marburg
19:00 Fonografika Young Stage Łódź #4 – Stargazer + Dżindżer Projekt + Usta
21:00 Barto i Demolka
19:00 Fonografika Young Stage Łódź #5 – Crunk + Over Again?! + Ted Nemeth
20:00 1984 + Szepty i krzyki + Little White Lies
19:00 Fonografika Young Stage Łódź #6 (patronat Plastra)
20:00 PCTV + Substytut
Dom Literatury, Roosevelta 17
14 maja 20:00 Lasse Matthiessen i Halla Nördfjörd (patronat Plastra)
Dziupla, Piotrkowska 79
w maju brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w maju brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w maju brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w maju remont
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
18 maja
25 maja
21:00 Times New Roman + Elektryczny Węgorz + Krem
20:00 Earn The Crown + Witchrite
Grzałka 55, Piotrkowska 55
11 maja 20:00 Wah Na Tah
Hala MOSiR, ks. Skorupki 21
19 maja 19:00 Golec uOrkiestra
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 maja
3 maja
4 maja
9 maja
10 maja
11 maja
16 maja
17 maja
18 maja
23 maja
24 maja
25 maja
30 maja
31 maja
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Retro Trio
20:00 Funny Fingers
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Club de Paris
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Qbek
20:00 Ceili
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Penny Jerz
20:00 Sherwood
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Nastarowicz Band
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
11 maja
25 maja
21:00 Headboat
21:00 Bandaż elastyczny
Karuzela, Galeria Retkińska
w maju brak informacji o koncertach
Keja Pub, Kopernika 46
10 maja
11 maja
17 maja
18 maja
31 maja
21:00 Samokhin Band
21:00 Tax Free
21:00 Sweet And Hot Jazz Band
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Koncert Michała Łanuszki
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
24 maja 18:00 Koncert zespołu Voice Band i Anity Lipnickiej
Lizard King, Piotrkowska 62
1 maja
2 maja
3 maja
4 maja
10 maja
11 maja
19 maja
21:00 Stargazer
22:00 Public Relations Trio
22:00 The Melons
22:00 Blue Haze
22:00 Danny Boy Experience
22:00 Tipsy Drivers
21:00 Mech
Luka, Zachodnia 26
3 maja
9 maja
10 maja
11 maja
16 maja
17 maja
18 maja
23 maja
31 maja
20:00 Cocuasu
20:00 Dominus Svantevitus Tour 2013 (Qvo Vadis)
20:00 Rafi & RY 23 czyli RR Brygada
20:00 Alegorya vs The Mojojojos
20:00 Cherry Night
20:00 Jonit Niepsuj GroNeX
18:30 M.O.R.O.N. + Departed + Dahaca + Nolife
20:00 Another Source of Light + Deyacoda
20:00 HuczuHucz
Lumumbowo, Piotrkowska 53
w maju brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
23 maja 21:30 Sokół, Marysia Starosta, Włodi
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
17 maja
24-25 maja
19:00 The Gospel Time i Soundbusters
Kubryk 2013
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
23 maja 21:30 Fonovel
Manufaktura, Drewnowska 58
2 maja
4 maja
17 maja
18 maja
15:00 Wishbone Ash (Empik Manufaktura)
20:00 Honey i Marco Bocchino
17:00 Janusz Radek (Empik Manufaktura)
Koncerty w ramach Urodzin Manufaktury (Perfect, Hey)
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
11 maja 21:00 Boris Malkovsky i Raphael Rogiński (w ogrodzie)
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
4 maja
10 maja
21:30 Stageburn
22:30 Psychocukier
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
9 maja 20:00 Anthony Chorale
Piotrkowska
12 maja
18 maja
21:00 Stephen Bernstein / Marcin Maseki (Piotrkowska 17)
21:00 SzaZa plays Polański / 22:00 Trzaska (Piotrkowska 17)
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
28 maja 18:00 Miejskie Darcie Pierza
Port Łódź
w maju brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
11 maja 20:00 Ted Nemeth
Rolling Stone, Moniuszki 4
w maju brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
2 maja
9 maja
11 maja
16 maja
17 maja
18 maja
22 maja
24 maja
25 maja
30 maja
20:00 Bocadillos i The Dust
21:00 Boso i The Sound Glass
21:00 Rockabilly Night
21:00 Ted Nemeth, The Ace Tudors, The Dust
21:00 Fair Weather Friends
20:00 Maze Of Sound
20:00 Koncert flamenco Tierra y alma
19:00 Monika Borzym
21:00 Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
20:00 Dominika Zioło
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w maju brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
3 maja
4 maja
10 maja
11 maja
17 maja
18 maja
24 maja
25 maja
31 maja
21:00 No Breaks
21:00 S.T.O.R.N.
21:00 Clintwood
21:00 No Tak
21:00 Sherwood Band
21:00 Gemini Abbys, Polaris, Voltage
21:00 Concrete Hills
21:00 Derisum, Coryhorin
21:00 Bocadillos, Voltage, Rave
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w maju brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
8 maja
9 maja
19:00 Little White Lies
20:00 Jesień
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
9 maja
16 maja
20:00 Marc Bernstein Quartet + jam session
20:00 Marcin Bachorski Trio
Świetlica KP, Piotrkowska 102
9 maja 19:00 Maszyny
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
21 maja 18:00 Viva Espana Ole!
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w maju brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
27 maja 18:00 Ania Wyszkoni
The Stylacja, Piotrkowska 79
w maju brak informacji o koncertach
Tobaco Park
16 maja 20:30 The Tiger Lillies
Uniwersytet Łódzki – tereny akademików
17 maja
18 maja
Juwenalia (Bracia Figo Fagot, Hunter, My Riot, Grubson) – patronat Plastra
Juwelania (Gooral, Big Cyc, Te-Tris) – patronat Plastra
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 maja
4 maja
9 maja
26 maja
20:00 Wishbone Ash
21:00 Modestep
20:00 Jezus Maria Peszek
18:00 Janusz Radek
Zapiecek, Piotrkowska 43
10 maja
11 maja
17 maja
18 maja
24 maja
31 maja
21:00 Zła krew + Too Late OK + A.S. Mail
21:00 Cash point
21:00 Old Timer’s
21:00 Sherwood
21:00 Samokhin Band
21:00 Janek Samołyk

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tb
8. urodziny Tres Botellas De La Leche
GUANO-APES
Poza Łodzią: Ursynalia 2015: Guana Apes w Warszawie
10 Tenorów w Teatrze Muzycznym
3 komentarze
  • panda
    1 maja 2013 at 23:51

    daruj, racja. 8 maja 😉 no a niżej jest info o koncercie 9 maja (Jesień)

  • mgmba
    30 kwietnia 2013 at 23:15

    [quote name=”panda”]w żaku 1 maja zagra Little White Lies a 9 maja zespół Jesień ;)[/quote]

    hmm, a nigdzie informacji o tym nie ma… na stronie radia jest info o koncercie LWL 8 maja

  • panda
    30 kwietnia 2013 at 23:08

    w żaku 1 maja zagra Little White Lies a 9 maja zespół Jesień 😉

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*