swietliki_067Napalm Death, Luxtorpeda,  Nosowska, Alphaville, Boney M i Bad Boys Blue, Świetliki, Kult, Waglewski, Fisz i Emade, Gural, Grubson, Kamp!, Coma, Stare Dobre Małżeństwo, Natu, Zabili mi Żółwia, Krzysztof Krawczyk, Andruhowycz & Karbido, NDK, Mesajah, Kabanos, Joanna Makabresku, The Cuts, Wieże Fabryk, Buka, Splendor, Misa FF, Fair Weather Friends, Ania Dąbrowska, Mela Koteluk, Aga Zaryan, Rebeka, Możdzer, Mikrokolektwy, Marcelina. W listopadzie dużo i różnorodnie.

Powraca LDZ Alternatywa – 21 listopada w Fabryce Sztuki wystąpi Slalom, a w Niebostanie 8 listopada Misia FF oraz 24 listopada Wovoka. W Teatrze Pinokio odbędzie się sobotni cykl Drewniane ucho – 9 listopada zagra tam Gliniane Pieśni, 16 listopada Maja Olenderek Ensemble, 23 listopada Andruhowycz & Karbido oraz 30 listopada Port Mone. W Owocach i Warzywach w listopadzie kolejne odsłony cyklu Alterpol. Pojawią się m.in. 7 listopada EGGA, 21 listopada LWL oraz 25 listopada T’ien Lai.

Jak zwykle sporo imprez w Dekompresji: wystąpią tu kolejno Luxtorpeda (8 listopada), Gural i spółka (9 listopada), Kult (10 listopada), Grubson (15 listopada), Kabanos (17 listopada), Napal Death (23 listopada), Hemp Gru (29 listopada). Miesiąc zakończy impreza reggae z NDK na czele. Równie dużo w Scenografii – 8 listopada impreza z okazji 10 lat Elektrodisko z udziałem m.in. Soniamiki, 16 listopada Natalia Natu Przybysz, 21 listopada Frozen lakes, 28 listopada Clock Machine i 30 listopada występ tria: Waglewski, Fisz i Emade. W Wytwórni wystąpią m.in. Forteca – 8 listopada, Nosowska – 9 listopada, Kamp! i Rebeka – 15 listopada, Ania Dąbrowska – 16 listopada, Coma – 21 listopada, Aga Zaryan – 23 listopada, Mela Koteluk – 24 listopada oraz Możdżer – Danielsson – Fresco 30 listopada. 6 listopada w Atlas Arenie pojawi się Chór Alexandrowa, a 30 listopada „klasyka sprzed lat” czyli Alphaville, Boney M i Bad Boys Blue.

W DOMu wystąpi m.in. Kaseciarz (6 listopada) i Joy Pop (21 listopada). 15 listopada obędzie się impreza urodzinowa klubu z udziałem Mirror People, Sjón, Fair Weather Friends oraz Diskollektive. 14 listopada w Łodzi Kaliskiej wystąpią Świetliki, a 21 listopada Revlovers. 8 listopada impreza urodzinowa Grandy, a 16 listopada powrót po latach do naszego miasta Joanny Makabresku + m.in. Wieże Fabryk. 9 listopada w Stereo Krogs zagra Psychocukier, 15 listopada The Cuts, a 22 listopada  grupa Zabili mi Żółwia.

8 listopada w Bajkonurze zagra Mikrokolektwy. Dzień później w Teatrze Muzycznym 50-lecie działalności scenicznej Krzysztofa Krawczyka. 16 listopada w Filharmonii Łódzkiej pojawi się Stare Dobre Małżeństwo. 20 listopada w 6 dzielnicy wystąpią Please The Trees oraz Peter J. Birch. 21 listopada w Szafie Marcelina. 29 listopada w Luce pojawi się Buka.

PATRONA PLASTRA – 9 listopada w Domu Literatury odbędzie się koncert Jakuba Pawlaka z zespołem.


LISTOPAD 2013
(aktualizacja 1 listopada 19:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
14 listopada
20 listopada
21:00 Judy’s Funeral
20:00 Please The Trees + Peter J. Birch
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
17 listopada 19:00 Cisza jak ta
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
7 listopada 19:00 Mike Greene – Łukasz Wiśniewski
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
6 listopada
30 listopada
18:00 Chór Alexandrowa
18:00 Alphaville, Boney M i Bad Boys Blue
Bagdad Cafe, Jaracza 45
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
8 listopada
23 listopada
24 listopada
28 listopada
20:00 Mikrokolektwy
10:00 Bandstart
20:30 Yedo Gibson / Vasco Trilla
21:00 Screaming Ear
Biblioteka, róg Struga
w listopadzie brak informacji o koncertach
Buddha Pub & Restauracja Gronowalski, Tymienieckiego 22/24
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bukowina, Bratysławska 2a
15 listopada 20:30 Wowa z Charkowa
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
8 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
17 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
18:00 Luxtorpeda
19:00 Gural
18:00 Kult
19:00 Grubson & Jamal
19:00 Kabanos i Zacier
18:00 WW 80: Napalm Death, Hammercult, Toxic Bonkers
19:00 Hemp Gru i Diil Gang
19:00 Autumn Reggae Fest (NDK, TaLLib, Mesajah, Riddim Bandits)
DOM, Piotrkowska 138/140
6 listopada
7 listopada
9 listopada
15 listopada
21 listopada
29 listopada
20:00 Kaseciarz
21:00 [heaven]
23:00 Twin Prix
22:00 Urodziny DOMu: Mirror People, Sjón, Fair Weather Friends, Diskollektive
21:00 Joy Pop
21:00 Psychocukier
Dom Literatury, Roosevelta 17
9 listopada 19:00 Jakub Pawlak – PATRONAT PLASTRA
Dziupla, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
21 listopada 21:00 LDZ Alternatywa: Slalom
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
16 listopada 19:00 Stare Dobre Małżeństwo
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
8 listopada
16 listopada
21:00 I urodziny Grandy: PAST
19:00 Joanna Makabresku, Schröttersburg, Chorygen, Wieże Fabryk
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
w listopadzie brak informacji o koncertach
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
15 listopada
16 listopada
23 listopada
30 listopada
21:00 Intercontinental
21:00 Boso
21:00 Cash Point
21:00 KKBand
Keja Pub, Kopernika 46
2 listopada
8 listopada
16 listopada
21 listopada
22 listopada
29 listopada
21:00 Trio Łódzko-Chojnowskie
21:00 Paweł Orkisz
21:00 Męski Punkt Widzenia
19:00 Michał Lanuszka
21:00 Sweet And Hot Jazz Band
20:00 JRM
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Lizard King, Piotrkowska 62
1 listopada
2 listopada
7 listopada
8 listopada
22:00 The Melons
22:00 Amnezja
20:00 C.O.D., Ahead, Rubber Reptiles
22:00 Beata Kossowska & United Blues Experience
Luka, Zachodnia 26
1 listopada
2 listopada
7 listopada
9 listopada
15 listopada
21 listopada
23 listopada
29 listopada
19:00 Luna Ad Noctum + Skady
20:00 H.exe
20:00 Medium + Zgas + Kuba Skowroński
20:00 AnVision + Animations
20:00 Splendor
20:00 Strain, UnSaint, Loathing
20:00 Alegorya vs Rebelius
20:00 Buka
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
w listopadzie brak informacji o koncertach
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
14 listopada
21 listopada
20:30 Świetliki
20:30 Revlovers
Mandala, Rewolucji 1905 r. 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
17 listopada
22 listopada
18:00 Kuba Stankiewicz
19:00 Kuba Sienkiewicz
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w listopadzie brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
8 listopada
24 listopada
21:00 LDZ Alternatywa: Misia FF
21:00 LDZ Alternatywa: Wovoka
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
7 listopada
14 listopada
21 listopada
25 listopada
28 listopada
20:00 EGGA
20:00 Revlovers
20:00 Little White Lies
20:00 T’ien Lai
20:00 Robert Piernikowski
Scenografia, Zachodnia 81/83
7 listopada
8 listopada
9 listopada
13 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
20 listopada
21 listopada
22 listopada
23 listopada
28 listopada
30 listopada
21:00 Fair Weather Friends i Wolfgang In A Truck
21:00 10 lat Elektrodisko (Soniamiki, Wohlwill itp)
20:00 Pin Up & Burlesque Party vol. 3 (Burning’ Hearts)
20:00 Collage
21:00 Holly Blue + Czary Mary Koszmary i Ćmy
21:00 Concrete Hills
21:00 Natalia Natu Przybysz
20:00 Patrick The Pan
21:00 Frozen Lakes, Hunted By The Waves & Pokrak
21:00 Chłopcy kontra Basia
21:00 Kajman, Te-Tris, Zeus, Joteste, BCZ
21:00 Clock Machine
21:00 Waglewski, Fisz i Emade
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
2 listopada
8 listopada
9 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
22 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
21:00 Rambo Jet
21:00 Drop Pants, Statyści i Cinemon
21:00 Psychocukier
21:00 The Cuts
21:00 TBDLL, Klub Zdesperoanych Romantyków, Darum, Upsteam
21:00 Pull The Wire i Over Again
21:00 Zabili mi Żółwia + Zorak&Wild Byczes, Lilu
21:00 Hoodoo Band
21:00 Bezmiar i Support
21:00 C.O.D.
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
7 listopada 20:00 Skinny Girls
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
7 listopada
21 listopada
21:00 Logophonic
21:00 Marcelina
Teatr Lutnia, Piotrkowska 243
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
8 listopada
9 listopada
19:00 The Gospel Time & Soundbusters
20:00 Krzysztof Krawczyk
Teatr Pinokio, Kopernika 16
9 listopada
16 listopada
23 listopada
30 listopada
19:00 Gliniane Pieśni
19:00 Maja Olenderek Ensemble
19:00 Andruhowycz & Karbido
19:00 Port Mone
The Stylacja, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
5 listopada
8 listopada
9 listopada
15 listopada
16 listopada
21 listopada
23 listopada
24 listopada
30 listopada
20:00 The King’s Singers
19:00 Forteca
20:00 Nosowska.zip
20:00 Kamp! i Rebeka
20:00 Ania Dąbrowska
20:00 Coma
19:00 Aga Zaryan
19:00 Mela Koteluk
20:00 Możdżer – Danielsson – Fresco
Zapiecek, Piotrkowska 43
2 listopada
9 listopada
14 listopada
16 listopada
22 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
21:00 Kuśka Brothers
21:00 Kamień Kamień Kamień
21:00 Rafał Tomczyk i przyjaciele
21:00 Żeby nie piekło
21:00 Loopus Duo
21:00 Zołotar Band
21:00 Cash Point
21:00 Stilo

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
progrock
Prog-Rockowanie – Believe, Brain Connect, FractalMind
Scena Robocza #13 / Giżycki, Karminsky, Porada
iyf9
In Your Face! #9 w Andrzeju, nie denerwuj się

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*