lao_cheSting, Muse, Lao Che, T.Love, Hunter, Luxtorpeda, Natu, Tommy Emmanuel, Muchy, Coma, Zdrowa Woda, The Analogs, Afro Kolektyw, Maja Kleszcz, Holden Avenue, Koniec Świata, Tabu, Dorota Miśkiewicz, Katarzyna Groniec, Renata Przemyk i Maciej Maleńczuk. W listopadzie czeka nas mnóstwo interesujących koncertów – po prostu nie opłaca się spać.

Gwiazdy światowego formatu pojawią się w Atlas Arenie. Najpierw Sting – 21 listopada, potem Muse – 23 listopada.  W Dekompresji także sporo interesującego grania. Wystąpią tu m.in. T.Love (2 listopada), Acid Drinkers (4 listopada), Lao Che (9 listopada), Luxtorpeda (16 listopada) i Hunter (24 listopada).

Podobnie w Wytwórni, gdzie możemy zagrają mi.n. Natu (9 listopada), Tommy Emmanuel (10 listopada), Dorota Miśkiewicz (16 listopada), Coma (22 listopada) i Mela Koteluk (25 listopada)

2 listopada w Bagdad Cafe koncert promujący debiutancką płytę Little White Lies (PATRONAT PLASTRA). 4 listopada w DOMu wystąpi MY*CIAA,  9 listopada Muchy, a  17 listopada trio: Deathcamp Project, Cabaret Grey i Już nie żyjesz. Coraz ciekawiej w Scenografii: 9 listopada wystąpi tam Novika, 11 listopada Cochise, 22 listopada Afro Kolektyw, a 24 listopada Maja Kleszcz. W Stereo Krogs jak zawsze sporo skocznych rytmów spod znaku ska/reggae (choć nie tylko) – Holden Avenue (2 listopada), Koniec Świata (23 listopada) i Tabu (30 listopada)

8 listopada w Kaliskiej występ Levity, a w Zapiecku francuskie La Casa Bancale (PATRONAT PLASTRA). 9 listopada w Iron Horse pojawi się Zdrowa Woda. Tego samego dnia w ŁDK pojawi się Renata Przemyk Trio. 10 listopada w Luce wystąpi m.in. The Analogs, 23 listopada pierwsza odsłona Festiwalu Rain (PATRONAT PLASTRA). W Lumumbowie cztery noce z projektem Marrow Hero. 15 listopada w ŚFK-DL zagrają odświeżeni Spaces Faces (PATRONAT PLASTRA). 18 listopada w Teatrze Małym zaśpiewa Katarzyna Groniec, a 25 listopada w Teatrze Muzycznym Maciej Maleńczuk 24 listopada w Lizardzie KISSI, czyli polski Kiss. W AOIA w listopadzie cały cykl improwizowanych koncertów spod znaku Galerii Manhattan. 18 listopada w CKM finał akcji Wielki Czas na Mały Blues. Do tego dodać trzeba koncerty w ramach Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD 2012
(aktualizacja 8 listopada 4:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

AOIA, Zachodnia 54/56
9 listopada
17 listopada
18 listopada
23 listopada
26 listopada
27 listopada
19:00 Michał Wieczorek
19:00 Mia Zabelka
19:00 Keir Neuringer
19:00 Barbara Lueneburg & Marko Ciciliani
19:00 Michał Wieczorek
19:00 Jean-Francois Laporte & Benjamin Thigpen
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
21 listopada
23 listopada
25 listopada
Sting
Muse
18:00 Piotr Rubik – odwołane
Atmosfera, Jaracza 47
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
2 listopada
30 listopada
22:00 Little White Lies + Lola Lynch
22:00 RRSS, Dreadsquad, Awiom, Japko
Bajkonur, Piłsudskiego 135
9 listopada
10 listopada
17 listopada
24 listopada
20:00 NieMaTotAmtO
21:00 No body, no crime!
20:00 Sub SPA
20:00 Noiz Blast
Bukowina, Bratysławska 2a
2 listopada
3 listopada
10 listopada
11 listopada
20:00 Flash Creep i Laureaci
20:30 Cztery Refy
20:30 Faya Manitou
20:30 Trio Łódzko-Chojnowskie
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
18 listopada 18:00 Wielki Czas na Mały Blues
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
15 listopada 20:00 Trela/Volquartz/Zabrodzki feat. Postaremczak/Niewiadomski
Dekompresja, Limanowskiego 200
2 listopada
4 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
24 listopada
19:00 T.Love
20:00 Acid Drinkers + Noko
20:00 Lao Che
20:00 Gural, WSRH
20:00 Luxtorpeda + Rambo Jet
19:00 Bednarek + Raggafaya + Pajujo + The Stylacja
20:00 Another Punk Floyd
20:00 Hunter
DOM, Piotrkowska 138/140
4 listopada
9 listopada
16 listopada
17 listopada
21:00 My*Ciaa
20:00 Muchy
22:00 Ma$ło
22:00 Deathcamp Project, Cabaret Grey, Już nie żyjesz
Dziupla, Piotrkowska 79
11 listopada 19:00 Driveless
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
8 listopada 20:30 Nostate
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w listopadzie brak informacji o koncertach muzyki rozrywkowej
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
8 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
22 listopada
23 listopada
24 listopada
29 listopada
30 listopada
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Bartek Grzanka i Orkiestra T
20:00 Koncert
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Retro Trio
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Koncert
20:00 Emily
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Backup
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 listopada
9 listopada
10 listopada
17 listopada
23 listopada
24 listopada
30 listopada
21:00 KGBand
21:00 Zdrowa Woda
21:00 Zuza Nagiel
21:00 TBDLL
21:00 Konkubent
21:00 Whisky On The Rocks
21:00 Bandaż Elastyczny
Karuzela, Galeria Retkińska
10 listopada 20:00 Bezmiar
Keja Pub, Kopernika 46
2 listopada
3 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
24 listopada
21:00 Maciej Strzelczyk i przyjaciele
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
21:00 Paweł Piekarczyk
21:00 Cztery Refy
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Polish Your Brass
21:00 Grupa Browar Żywiec
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Lizard King, Piotrkowska 62
2 listopada
3 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
22 listopada
23 listopada
24 listopada
29 listopada
30 listopada
22:00 Lemon Dog
22:00 Los Potatos
21:00 Julek Nyk Acoustic
22:00 Blue Haze
20:00 Samokhin Band
21:00 Public Relations Trio
22:00 Bartek Grzanek Band
22:00 Ścigani
21:00 Bandaż Elastyczny Trio
22:00 Qbek
21:00 Face to Face 22:00 KISSI
21:00 Grzanek Trio
22:00 Los Potatos
Luka, Zachodnia 26
3 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
30 listopada
20:00 Dwa Sławy – odwołane
20:00 Cherry Night: Simple Heroes, MileStone i Brain Damage
20:00 I edycja Quarter Rock Fest (Drop Pants, Crunk i Shell Shock)
20:00 The Analogs, Radioaktywny świat i inni
20:00 Cherry Night
20:00 Totentanz
19:30 Alegorya + Dead on Seven + Black Radio
21:00 Festiwal Rain 2012 (Phonic Control, C.O.D., Te-lie-vision) – PATRONAT
21:00 Tides From Nebula
Lumumbowo, Piotrkowska 53
9 listopada
16 listopada
23 listopada
24 listopada
30 listopada
21:30 Trabanda
21:00 Marrow Hero: Adam Mortas i Encore
21:00 Marrow Hero: Wah Na Tah
21:00 Marrow Hero: Yogo i Gwardia
21:00 Marrow Hero: Palfana
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
9 listopada
30 listopada
19:00 Renata Przemyk Trio
18:00 Cztery Struny Skrzypiec
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
8 listopada 21:00 Levity
Manufaktura, Drewnowska 58
2 listopada
16 listopada
18 listopada
24 listopada
17:00 T.Love (spotkanie w Empiku)
16:00 Dorota Miśkiewicz (spotkanie w Empiku)
17:00 Pokahontaz (spotkanie w Empiku)
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
5 listopada
9 listopada
19 listopada
19:00 The Royal Pop Classix Night
19:00 Marcin Wyrostek
19:00 Wołyńskie Słowiki
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
15 listopada 20:00 Hailo
Port Łódź
w listopadzie brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
10 listopada
16 listopada
21:00 Różni i Równi 2012
21:00 Tsigunz Fanfara Avantura + Warsaw Balkan Madness
Rolling Stone, Moniuszki 4
w listopadzie brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
2 listopada
5 listopada
7 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
14 listopada
15 listopada
22 listopada
24 listopada
26 listopada
28 listopada
29 listopada
30 listopada
20:00 Dark Evening
20:00 Krzysztof Brzeziński i Przemek Kowalski
20:00 CaaT Trio
21:00 Novika & Lex
21:00 ReMuzzik
21:00 Cochise
20:00 Contratiempo
20:30 Mateusz Tranda
21:00 Boso
21:00 Afro Kolektyw
21:00 Maja Kleszcz & Incarnastions
20:30 Krzysztof Ciesielski + Mateusz Tranda
20:00 Lucjan Wesołowski i Przemek Kowalski
21:00 NAO
22:00 Boogie Mafia
Stereo Krogs, Zielona 8
2 listopada
3 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
23 listopada
24 listopada
30 listopada
21:00 Holden Avenue
21:00 Spaces Faces
21:00 Artrosis
21:00 Wild Blues Slivovica
21:00 Rambo Jet
21:00 Funk Master Punk + DJ Kostek
21:00 Heroes Get Remembered
21:00 Koniec Świata
21:00 Kamień Kamień Kamień
21:00 Tabu
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
10 listopada
22 listopada
23 listopada
20:00 Empire Storks + Wolność Ptaków Drażni Drzewa
20:00 Solitude State
20:00 Piernikowski, Etamski, P/E
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
7 listopada
14 listopada
22 listopada
29 listopada
19:00 Marcelina
20:00 Agata Maria Świętoń Trio
20:00 Norwegian Jazz Trio
19:00 Megiza Quartet
Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury, Roosevelta 17
15 listopada 20:00 Spaces Faces – PATRONAT PLASTRA
Teatr Mały, Manufaktura
18 listopada 18:15 Katarzyna Groniec
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
25 listopada 20:30 Maciej Maleńczuk
Teatr Pinokio, Kopernika 16
24 listopada
25 listopada
19:00 Bubliczki
19:00 Bruno Schulz
Teatr Szwalnia, Struga 90
3 listopada
9 listopada
24 listopada
19:00 Sutari
19:00 Klemzafour
19:00 Minimalover
The Stylacja, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
18 listopada
22 listopada
24 listopada
25 listopada
30 listopada
20:00 Ethernal Voyage
20:00 Orkiestra Sił Powietrznych USA
20:00 Natu
20:00 Tommy Emmanuel
20:00 Dorota Miśkiewicz
19:00 Poluzjanci
20:00 Coma
12:30 L.U.C. i inni
19:00 Mela Koteluk
21:00 Black Sun Empire
Zapiecek, Piotrkowska 43
8 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
21:00 La Casa Bancale – PATRONAT PLASTRA
21:00 Shannon
21:00 Dreadsquad + KaCeZet
21:00 Na razie
21:00 Piotr Bukartyk
21:00 Mordewind
21:00 Klawo


Zobacz także:

Kluby w Łodzi – informator, mapka

Nasze foto i wideo relacje z koncertów

/foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

  

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Vera Jonas Experiment w TU
wiezefabryk
Wieże Fabryk w Klubie DOM
Smolasty w Scenografii
1 Komentarz
  • Adam
    2 listopada 2012 at 19:16

    Piotr Rubik się nie pojawi. Otrzymałem info od organizatora, że koncert przełożony jest na marzec 2013.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*