aniadSteven Wilson, Anathema, Ania Dąbrowska, Raz Dwa Trzy, Lao Che, Lady Pank, Marek Dyjak, Tomek Makowiecki, Gaba Kulka, BOKKA, Poison Idea, Grzegorz Hyży, Fismoll, Piotr Bukartyk, Całą Góra Barwinków, Pustki, Karcer, Das Moon, SautruS, Mjut, Lilu, Inkwizycja, 666 aniołów, Mister-x, Peter J. Birch, Phillip Bracken, Marek Modrzejewski, Please The Trees, Quebonafide, Łona & Webber, Rasmentalism, W.E.N.A., Grubson, Limboski, Hades, The Hooch, Room 94, Jelonek, Z.B.U.K.U. czy TAU. W kwietniu czekają na nas – nowa odsłona Wunder Wave, Songwriter Łódź Festival oraz Rockowanie.

W Wytwórni pojawią się – Steven Wilson (8 kwietnia), Anathema (9 kwietnia), Ania Dąbrowska (10 kwietnia), Raz Dwa Trzy (11 kwietnia), Lady Pank Akustycznie (12 kwietnia) oraz Marek Dyjak (19 kwietnia).

W Luce w kwietniu usłyszmy m.in. Room 94 (17 kwietnia), Jelonka (23 kwietnia) oraz TAUA (25 kwietnia – PATRONAT PLASTRA). Nieco odżywa Scenografia, gdzie odbędą się koncert Grzegorza Hyżego (10 kwietnia), Fismolla (17 kwietnia) i Piotra Bukartyka (18 kwietnia).W Stereo natomiast m.in. Karcer (11 kwietnia), Cała Góra Barwinków (18 kwietnia) oraz Pustki (25 kwietnia) UWAGA Z DNIEM 8 KWIETNIA KLUB LUKA ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. KONCERTY ZOSTANĄ ALBO ODWOŁANE, ALBO PRZENIESIONE DO INNYCH KLUBÓW.

W Bedroomie odbędą się imprezy hip hopowe – Quebonafide, Łona & Webber, Rasmentalism, W.E.N.A. (16 kwietnia) oraz wystąp Grubsona (17 kwietnia) oraz rockowe – koncert Lao Che (18 kwietnia). Mocno w Łączniku – kolejno Tomek Makowiecki (11 kwietnia), Gaba Kulka (18 kwietnia) oraz BOKKA (24 kwietnia).

W Bagdad Cafe pojawią się m.in. Das Moon (4 kwietnia) oraz SautruS (17 kwietnia). Ciekawie również w Domu Literatury, gdzie usłyszymy Mjut (18 kwietnia – PATRONAT PLASTRA) oraz Lilu (29 kwietnia – PATRONAT PLASTRA). W Przechowalni zagra m.in. Limboski (10 kwietnia), a w Z innej beczki Please The Trees (13 kwietnia).

Po przerwie wraca Wunder Wave. 80 edycja imprez, z udziałem grup Poison idea, Inkwizycja, 666 aniołów, Mister-x, czena na na nas 25 kwietnia w Art_Inkubatorze. Od 11 kwietnia przez kolejnych kilka tygodni na terenie Woonerfu odbywać się będzie Songwriter Łódź Festival. W Nachodzącyh miesiacu słyszymy kolejno – Petera J. bircha (11 kwietnia), Phillipa Brackena (18 kwietnia) oraz Marka Modrzejewskiego (25 kwietnia).


KWIECIEŃ 2015
(aktualizacja 16 kwietnia  18:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
12 kwietnia
22 kwietnia
20:00 Bachorze, Kolega Doriana
20:00 Michał Biela Solo
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w kwietniu brak informacji o koncertach
Ambasada, Zielona 13
17 kwietnia 21:00 D-Bomb
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
10 kwietnia 19:00 Grzech Piotrowski
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
19 kwietnia 10:00 City Bum Bum
Bagdad Cafe, Jaracza 45
4 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
21:00 Das Moon
14:00 F.E.T.A.
19:00 SautruS
Bajkonur, Piłsudskiego 135
25 kwietnia 20:30 Tes Botellas de la Leche
Bedroom, Moniuszki 4a
9 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
21:00 MIG
19:00 Quebonafide, Łona & Webber, Rasmentalism, W.E.N.A.
19:00 Grubson, Jarecki
19:00 Lao Che
22:00 Z.B.U.K.U.
20:00 Skubas
Biblioteka, róg Struga
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
1 kwietnia 21:00 Cliver
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
10 kwietnia
11 kwietnia
20:00 Semantyka / Są gorsze
20:00 Cosmic Shapes
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
8 kwietnia 20:00 Mateusz Pałka/Szymon Mika Quartet
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 14
18 kwietnia 20:00 Renata Przemyk Akustik Trio
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w kwietniu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w kwietniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
10 kwietnia
13 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
23 kwietnia
22:00 Minutin Machine, Alles, Clicks
19:00 Ted Nemeth & Nimfofunk
20:00 Juvenate i Ćma
21:00 Syny
20:00 Super Girl & Romantic Boys

Dom Literatury, Roosevelta 17
18 kwietnia
29 kwietnia
19:00 Agyness B. Marry + Mjut – PATRONAT PLASTRA
19:00 Lilu – PATRONAT PLASTRA
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w kwietniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
25 kwietnia 19:00 Wunder Wave 80 (Poison idea, Inkwizycja, 666 aniołów, Mister-x)
Ferajna, Piotrkowska 79
w kwietniu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w kwietniu brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
25 kwietnia 21:00 Varius Manx
Glow Club, Struga 8/10
9 kwietnia 22:05 Hades i DJ Kebs
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
10 kwietnia
30 kwietnia
20:00 The Stubs, The Shelbys
20:00 Freakangel, H.EXE, HellectroTekk
Grzałka 55, Piotrkowska 55
11 kwietnia
18 kwietnia
20:00 Synapsa – odwołane
20:00 Too Black Project
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
4 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Mateusz Tranda Solo
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Funny Fingers
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Latino Duo
20:00 Smile
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samica nosorożca
20:00 Ceili
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
24 kwietnia
21:00 Rock Factory 1
20:00 Call The Sun + Sounds Of Silence
21:00 Danny Boy Experience
20:00 Gray Smoke
20:00 Drop Pants, Ghetto
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 ReBus
21:00 P.A.G.E. + Cube
Keja Pub, Kopernika 46
3 kwietnia
9 kwietnia’
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
21:00 Łokasz Nowak & Darko Bugarić
20:00 Natalia Lubrano
21:00 Jolly Roger
21:00 Wolna Grupa Bukowina
19:00 Lech Dyblik
19:00 Wowa z Charkowa
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
21:00 Nijak
19:00 Projekt Volodia
21:00 Na Razie
21:00 Cztery Refy
18:00 Jedyne Takie Trio
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w kwietniu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
10 kwietnia
11 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
20:00 Gwardia + NOD
21:00 Wah Na Tah
19:30 Immortal Dreams + KVRTZ
20:00 Loopus Duo
20:30 Sounds of Silence + Magister Ninja
20:00 Rusty Cage
Lokal, Pasaż Schillera
11 kwietnia 21:00 Sjón, Bielas i Marynarze
Lordi’s, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Luka, Zachodnia 26 – klub zamknięty
10 kwietnia
15 kwietnia
17 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
30 kwietnia
19:00 Heathen Foray, Netherfell, Valkenrag, Black Velvet Band
19:00 TĂU Tour 2015
19:00 Room 94
19:00 Jelonek + Alegorya
22:00 Z.B.U.K.U.
20:00 TAU – PATRONAT PLASTRA
20:00 Freakangel, H.EXE, HellectroTekk
Łącznik, Piłsudskiego 135
11 kwietnia
18 kwietnia
24 kwietnia
21:00 Tomek Makowiecki
21:00 Gaba Kulka
21:00 BOKKA
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
24 kwietnia
19:00 Heathen Foray, Netherfell, Valkenrag, Black Velvet Band
19:00 Rockowanie – Velocity, AHEAD
19:00 Rockowanie – State Urge + Thesis + IF
19:00 Rockowanie – ManuFUNKtura, Freeks

Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
18 kwietnia Motoserce: TBDLL, Bandaż Elastyczny
Monopolis, Wydawnicza 4
w kwietniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
17 kwietnia 19:00 Renata Przemyk Akustik Trio
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
w kwietniu brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
w kwietniu brak informacji o koncertach
Oficyna, Gdańska 19
w kwietniu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w kwietniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w kwietniu brak informacji o koncertach
Politechnika Łódzka
w kwietniu brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 25
21 kwietnia 20:00 Peter and Jacob
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
10 kwietnia
12 kwietnia
17 kwietnia
25 kwietnia
19:30 Limboski Solo
19:00 Mateusz Nagórski i Andrzej Dębowski
19:30 Evgen Malinowski i Olga Zalesskaya
19:30 Grażyna Auguścik i Jarosław Bester Duo
Scenografia, Zachodnia 81/83
5 kwietnia
10 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
22 kwietnia
20:00 Mixdance, Last Minute, Two Boys, Kamieniarze, Inwox
20:00 Grzegorz Hyży
20:00 Fismoll
20:00 Piotr Bukartyk
20:00 Lari Lu
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
10 kwietnia
11 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
25 kwietnia
27 kwietnia
21:00 Te-Lie-Vision
20:00 Karcer + Royal Spirit
17:30 Room 94 21:00 Drop Pants
21:00 Cała Góra Barwinków
21:00 Pustki
20:00 Noise Pollution, Kairos, KaAtaKilla 
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
19 kwietnia 19:05 Girl & Nervous Guy
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w kwietniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
23 kwietnia 18:00 Wide Road i goście
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
9 kwietnia
11 kwietnia
17 kwietnia
18:00 Rumory Orkiestra
20:00 Bartek Grzanek – Unplugged
20:30 Dream Experience
Teatr Mały w Manufakturze
10 kwietnia 19:15 Iris Munos
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Pinokio, Kopernika 16
25 kwietnia 19:00 Chorzy na Odrę
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
w kwietniu brak informacji o koncertach
TheStylacja, Piotrkowska 79
30 kwietnia 20:30 Dead Richard
Woonerf, 6. sierpnia
11 kwietnia
18 kwietnia
25 kwietnia
20:00 Peter J Birch
20:00 Phillip Bracken
20:00 Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda)
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
8 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
19 kwietnia
26 kwietnia
20:00 Steven Wilson
20:00 Anathema
20:00 Ania Dabrowska
20:00 Raz Dwa Trzy
19:00 Lady Pank Akustycznie
19:00 Marek Dyjak
17:00 Kuźnia skrzydeł
Z innej beczki (Moniuszki 6)
13 kwietnia 20:00 Please The Trees

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
alegorya_20151019_2091169062
Dziewiąte urodziny Alegoryi w Stereo Krogs
RKL-002_EVT_Newsletter_558x700_v1_d39fee7206.jpg
Rammstein i Limp Bizkit zagrają w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016
hati
Hati akustycznie w Art_Inkubatorze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*