Koncerty w Łodzi – grudzień 2015

swietliki_067Florence + The Machine, Dagadana, Świetliki, Luxtorpeda, Smolik, Myslovitz, Nowe Sytuacje, Pablopavo, Skalpel, Bokka, Łąki Łan, Basia kontra Chłopcy. Kabanos, O.S.T.R., Noon, DonGuralEsko, Acid Rinkers, Fonetyka, Palcolor & Centralia, KAT, Lord & the Liar, Ryszard Rykowski, Clock Machine, Chorzy, Plateu i Małgorzata Ostrowska, Högni Egilsson, Krzysztof Krawczyk, Pchełki, Babu Król,Ścianka, Skinny girls.

12 grudnia w Atlas Arenie wystąpi Florence + The Machine. W Scenografii m.in. 3 grudnia Smolik Kev Fox, a 17 grudnia Myslovitz. W Wytwórni kolejno – 1 grudnia Nowe Sytuacje, 2 grudnia Pablopavo i Skalpel, 3 grudnia Bokka i Łąki Łan, 6 grudnia Basia kontra CHłopcy i 11 grudnia KAT

W Bedroomie w grudniu pojawi się – 4 grudnia Kabanos i O.S.T.R., 10 grudnia Noon, 11 grudnia DonGuralEsko, a 18 grudnia Acid Drinkers. W New Yorku m.in. 2 grudnia Clock Machine, 3 grudnia CHorzy, a 10 grudnia Plateu i Małgorzata Ostrowska.

6 grudnia w okolicach Placu Wolności wystąpi Rafał Brzozowski. 10 grudnia w ŁDK wystąpi Luxtorpeda.  11 grudnia w Stereo Krogs pojawią się Ga-Ga, Zielone Żabki. 12 grudnia w Poczekalni wystąpi Lord & the Liar, 18 i 19 grudnia w Iron Horse Emergenza Festival Polska, także 18 grudnia przy Pogonowskiego zobaczymy Hańbę! Od 3 do 13 grudnia w Domu Literatury Festiwal Puls Literatury. 3 grudnia wystąpi tam Angellus, 6 grudnia Destylator, 8 grudnia Fonetyka, 9 grudnia Świetliki, 10 grudnia Dagadana, a 12 grudnia Brzoska.Gawroński. W grudniu rozpocznie działalność Żarty Żartami. 4 grudnia wystąpią tam The Pau i Pchełki, 5 grudnia EC2 i Babu Król, a 13 grudnia Ścianka i Skinny Girls.


GRUDZIEŃ 2015
(aktualizacja 2 grudnia 15:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w grudniu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
12 grudnia 19:00 Magister Ninja
Ambasada, Zielona 13
w grudniu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w grudniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
12 grudnia ??:?? Florence + The Machine
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
11 grudnia 20:00 Camasutra
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w grudniu brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
18 grudnia
19:00 Kabanos 22:00 O.S.T.R.
21:00 Hv/Noon
21:00 DonGuralEsko
20:00 Acid Drinkers
Bekstejdż 51, Kościuszki 51
w grudniu brak informacji o koncertach
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
5 grudnia 18:00 Samokhin Band
Cabaret, Tuwima 1/3
w grudniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
12 grudnia 20:00 Lord & the Liar
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
6 grudnia 18:00 Mikołaj Trzaska Volume
Cotton Club, Politechniki 9a
w grudniu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w grudniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
6 grudnia
13 grudnia
18 grudnia
20:00 BDTH Presents: Rogi / Krzta
20:00 Dziady Kazimierskie
21:00 14 urodziny Dreadsquad
Dom Literatury, Roosevelta 17
3 grudnia
5 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
12 grudnia
18:00 Festiwal Puls Literatury: Angellus
21:00 Festiwal Puls Literatury: Destylator
21:00 Festiwal Puls Literatury: Fonetyka
21:00 Festiwal Puls Literatury: Świetliki
21:00 Festiwal Puls Literatury: Dagadana
21:00 Festiwal Puls Literatury: Brzoska/Gawroński
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w grudniu brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
w grudniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
5 grudnia 18:00 Ania Broda
Ferajna, Piotrkowska 79
20 grudnia 18:00 Zbeer, The Sandals, Headshot The Shelbys, Szewska Pasja
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w grudniu brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w grudniu brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
4 grudnia 17:30 Koncert Mikołajkowy
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
w grudniu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w grudniu brak informacji o koncertach
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
w grudniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
informacje wkrótce
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
20:23 Łydka Grubasa
19:00 Emergenza Festival Polska – Runda I
19:00 Emergenza Festival Polska – Runda II
Keja Pub, Kopernika 46
5 grudnia
6 grudnia
16 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
21:00 Caryna
18:30 Arek Zawiliński
19:00 Jan Kondrak
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Grzmiąca Półlitrówka
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w grudniu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
4 grudnia 11:30 13:30 Anna Pietrzak (Partita)
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
11 grudnia
19 grudnia
19:00 4Get + Rolling Cathouse
18:30 Last Road
Lokal, Pasaż Schillera
4 grudnia 22:00 Schaenn + Chmara + Aleksander Erdmann
Lordi’s, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
10 grudnia
11 grudnia
18:00 Luxtorpeda
19:00 Prog-Rockowanie – Osada Vida, Anivision
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w grudniu brak informacji o koncertacj
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
19 grudnia 19:00 Lee La Loa, Youth Novels, Revlovers
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
5 grudnia
13 grudnia
18 grudnia
19:30 Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi – Bartek Grzanek
18:00 Skrzypcowy kalejdoskop
19:00 Ryszard Rynkowski
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
18 grudnia 19:00 Byle do wiosny. Martyna Poznańska
New York, Piotrkowska 62
2 grudnia
3 grudnia
4 grudnia
5 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
12 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
23 grudnia
26 grudnia
30 grudnia
31 grudnia
20:00 New York Festiwal: 30daysofline, Jupik, The Shelbys
21:00 Clock Machine + People of the Haze
22:00 Chorzy
22:00 The Bootels
20:00 New York Festiwal: Cosmic Shapes, Latający Most i Broken Resistance
21:00 Plateu & Małgorzata Ostrowska
22:00 Zgiełk
22:00 Latające Talerze
20:00 New York Festiwal: Amrou Kithkin & V-Twin & Screamin Dollz
21:00 Klawo, Wah Na Tah
22:00 Mixtape
22:00 Bandaż Elastyczny
20:00 New York Festiwal: Origami, Glasses, Okrutny Leoncio
22:00 Rozdarty Pończoch
20:00 New York Festiwal: Tabula Raza, Inni, Romantyczny Filip
21:00 Samokhin Band i Algelika Kłaczyńska
Niebostan, Piotrkowska 17
11 grudnia 21:00 Sharena
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w grudniu brak informacji o koncertacj
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
3 grudnia
10 grudnia
20:00 Palcolor & Centralia
20:00 Riffertone
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w grudniu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
5 grudnia
6 grudnia
12 grudnia
13 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
21:00 O.S.T.R. (Piotrkowska 217 – All Star)
18:30 Rafał Brzozowski i Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi (Plac Wolności
18:00 Agnieszka Grajner (Piotrkowska 86)
17:00 Sienna Gospel Choir & Siena Gospel Young (Pasaż Schillera)
19:00 Dariusz Stachura (Piotrkowska 86)
17:00 Łódzcy muzycy na święta (Pasaż Schillera)
Pogonowskiego 25
18 grudnia 20:00 Hańba !
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w grudniu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w grudniu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
3 grudnia
4 grudnia
6 grudnia
17 grudnia
20:00 Smolik / Kev Fox
19:00 Leszek Live!: Wielki Finał
18:00 Bombki na Wagę Serca
19:30 Myslovitz
Sezon, Piotrkowska 121
w grudniu brak informacji o koncertach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
-4 grudnia 22:00 Te-Tris
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w grudniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
4 grudnia
5 grudnia
11 grudnia
12 grudnia
18 grudnia
19 grudnia
21:00 Hodhill i Overhood
20:00 Dekolt, Bang Bang , Punkozaur, Royal Spirit
21:00 Kohouse
19:00 Ga-Ga, Zielone Żabki
19:00 In your face!#2: Doomster Reich / Death Denied / Deathinition
18:00 Brüdny Skurwiel / Morthus / Incinerator / Butchery
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
6 grudnia 20:00 Tubis Trio
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w grudniu brak informacji o koncertach
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
10 grudniua 10:00 Högni Egilsson
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
17 grudnia 19:15 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
12 grudnia 19:30 Przechowajmy się
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
13 grudnia 18:00 Festiwal Puls Literatury: Karolina Cicha
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Rozrywki Lutnia, Piotrkowska 243
6 grudnia 16:00 Alosza Awdiejew z zespołem
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
6 grudnia 18:00 Jazzowy Chór Wytwórni
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
13 grudnia 18:00 Krzysztof Krawczyk
Teatr V6, Żeromskiego
w grudniu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w grudniu brak informacji o koncertach
Woonerf, 6. sierpnia
w grudniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 grudnia
2 grudnia
3 grudnia
6 grudnia
11 grudnia
19:00 Nowe Sytuacje
19:00 Pablopavo, Skalpel
19:00 BOKKA, Łąki Łan
19:00 Chłopcy kontra Basia
20:00 KAT
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w grudniu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
4 grudnia
5 grudnia
13 grudnia
20:00 The Pau, Pchełki
20:00 EC2, Babu Król
19:00 Ścianka + Skinny girls

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *