IMG_5813

Eric Clapton, Green Day, TOTO, Boney M, Bad Boys Blue, Alphaville, Room 94, Alvon Johnson Blues Band, Tede, Vavamuffin, Zabili mi żółwia, NDK, Łąki Łan, Acid Drinkers, L.Stadt, Wilki, Blue Cafe, Plastic, Tymon & The Transistors, Soniamiki, Domowe Melodie plus Festiwal LDZ Music Festival oraz wstęp do LDZ Alternatywa. W czerwcu w Łodzi pojawi się wielu wielkich lub/i niezłych muzyków z całego świata.

7 i 8 czerwca Juwenalia Politechniki Łódzkiej. Pierwszego dnia zobaczymy m.in. Zabili mi żółwia, Natural Dread Killaz oraz Ras Lutę, a dzień później – Łąki Łan, Acid Drinkers oraz V-Unit. Patronem medialnym imprezy jest Plaster Łódzki.

Z letargu powoli budzi się Atlas Arena. W czerwcu czekają nas tam koncerty Erica Claptona (7 czerwca), Green Day (18 czerwca) oraz legend sprzed lat – Alphaville, Boney M, Bad Boys Blue (22 czerwca) i TOTO (25 czerwca).

W Manufakturze trzy koncerty plenerowe – 22 czerwca pojawi się m.in. L.Stadt, 23 czerwca Wilki i Normalsi, a 28 czerwca Blue Cafe. 28 lub 29 czerwca powitanie lata w Porcie Łódź, najprawdopodobniej z udziałem Ewy Farny.

W Wytwórni wielki koncert pamięci Bogusława Meca – 3 czerwca, Plastic – 6 czerwca, 10 urodziny City Bum Bum – 15 czerwca oraz koncert Alvon Johnson Blues Band – 19 czerwca.

W Bajonkurze 8 i 9 czerwca odbywa się LDZ Music Festival, a 2 czerwca pojawi się tam Les Rhinoceros. Dwie zapowiedzi LDZ Alternatywa – 7 czerwca Kwadratowi w DOMu, a 14 czerwca Kazuhisa Uchihashi & Michał Górczyński w Fabryce Sztuki. 21 czerwca na terenie OFF Piotrkowskiej stanie scena, na której wystąpi m.in. Vavamuffin.

Interesująco będzie w 6 dzielnicy – 7 czerwca wystąpi tam Tymon & The Transistors, a 28 czerwca duet Maseki & Moretti. 29 czerwca w Domu Literatury pojawi się Soniamiki. 6 czerwca w Scenografii wystąpią Domowe Melodie, a 28 czerwca brytyjski Room 94.

W Dekompresji tym razem tylko jeden koncert – 1 czerwca wystąpi Tede. W Luce również niewiele ruchu, warto zapewne wybrać się na Bukę – 22 czerwca. 6 czerwca w Szafie koncert Petera J. Bircha. 15 czerwca w Iron Horse polska Metallica czyli Alkohollica. 28 czerwca w Stereo Krogs impreza z udziałem Te-Lie-Vision i Zorak & Wild Bitches.


CZERWIEC 2013
(aktualizacja 20 czerwca 1:00)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
7 czerwca
28 czerwca
22:00 Tymon & The Transistors
22:00 Masecki & Moretti
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
25 czerwca 18:00 Julka Szewczyk i Wojtek Makowski
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
7 czerwca
18 czerwca
22 czerwca
25 czerwca
19:30 Eric Clapton
18:00 Green Day
18:00 Discotex Disco Music Festival – przełożone na listopad
18:00 TOTO
Atmosfera, Jaracza 47
w czerwcu brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
6 czerwca 21 lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują… 3
Bajkonur, Piłsudskiego 135
2 czerwca
5 czerwca
8 czerwca
9 czerwca
20:30 Les Rhinoceros
20:00 Volume: (Trzaska / Nielsen / Jorgensen)
LDZ Music Festival
LDZ Music Festival
Bedroom, Moniuszki 4a
14 czerwca 21:00 Samokhin Band
Bekstejdż, al. Piłsudskiego 135
15 czerwca
20 czerwca
23 czerwca
27 czerwca
19:00 Sensi & DJ Lem
17:00 Bitwa o Bekstejdż – Beatbox vol.2
21:00 Jam muzyczny vol.2 + koncert niespodzianka
17:00 Bitwa o Bekstejdż – Freestyle vol.2
Biblioteka, róg Struga
25 czerwca 20:00 Marcelina
Buddha Pub & Restauracja Gronowalski, Tymienieckiego 22/24
13 czerwca
20 czerwca
18:30 Public Relations
20:30 The Melons
Bukowina, Bratysławska 2a
14 czerwca 22:00 Paraluzja
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w czerwcu brak informacji o koncertach
CH Retkinia, Maratońska 24/32
22 czerwca
23 czerwca
14:00 Koncerty m.in. Flash Creep, Justyny Panfilewicz, Colorado Band
14:00 Laureaci, Sjon, Bartek Grzanek, Michał Szpak
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w czerwcu brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
1 czerwca 20:00 Tede
DOM, Piotrkowska 138/140
5 czerwca
7 czerwca
12 czerwca
16 czerwca
19 czerwca
27 czerwca
28 czerwca
19:30 Fonografika Young Stage Łódź #7 – nolife + Eternal Fever + Fireball
23:00 Kwadratowi
19:30 Fonografika Young Stage Łódź #8
20:00 California Stories Uncovered + Hatifnats
20:00 The Washing Machine + Ted Nemeth
21:00 Jemek Jemowit
19:00 Fonografika Young Stage Łódź – finał
Dom Literatury, Roosevelta 17
29 czerwca 19:00 Soniamiki
Dziupla, Piotrkowska 79
w czerwcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
14 czerwca 21:00 Kazuhisa Uchihashi & Michał Górczyński
Ferajna, Piotrkowska 79
7 czerwca 20:00 Too Late OK
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w czerwcu remont
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
3 czerwca
11 czerwca
21:00 Tim Holehouse + S.I.V.+ Ironlung
20:00 Keyser Soze
Grzałka 55, Piotrkowska 55
15 czerwca 21:30 Mama Rockberry
Hala MOSiR, ks. Skorupki 21
w czerwcu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 czerwca
4 czerwca
5 czerwca
6 czerwca
7 czerwca
8 czerwca
11 czerwca
12 czerwca
13 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
18 czerwca
19 czerwca
20 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
25 czerwca
26 czerwca
27 czerwca
28 czerwca
20:00 Backup
20:00 Retro Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Funny Fingers
20:00 Qbek
20:00 Retro Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Club de Paris
20:00 Emily & Przemysław Rogala
20:00 Retro Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak
20:00 Janusz Nastarowicz  
20:00 Celtycka Noc Świętojańska: Drake Sea Folk Group
20:00 Sherwood
20:00 Retro Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Backup
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
14 czerwca
15 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
21:00 Fabrykanci
21:00 Alkohollica
21:00 Drop Pants
21:00 AHEAD + Usta
Karuzela, Galeria Retkińska
w czerwcu brak informacji o koncertach
Keja Pub, Kopernika 46
7 czerwca
8 czerwca
15 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
28 czerwca
29 czerwca
21:00 SekstanZ
21:00 Z Dala Od Zgielku
21:00 Jolly Roger
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Grzmiąca półlitrówa
21:00 JRM
21:00 Michał Łanuszka
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
18 czerwca
20 czerwca
18:00 Koncert Andrzeja Poniedzielskiego
18:00 Koncert Piotra Polka
Lizard King, Piotrkowska 62
1 czerwca
6 czerwca
7 czerwca
8 czerwca
13 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
20 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
27 czerwca
28 czerwca
22:00 Wild Blues Slivovica
22:00 mama Rockberry
22:00 Amnezja
22:00 KinKobra
22:00 The Melons
22:00 Danny Boy Experience
22:00 Vernisage i Rooster
22:00 2 Face Trio
22:00 Stargazer
22:00 Bandaż Elastyczny
22:00 Mama Rockberry
22:00 Kamień Kamień Kamień
Luka, Zachodnia 26
6 czerwca
13 czerwca
15 czerwca
20 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
20:00 Brain Damage, Cygański wiatr
20:00 Medium
20:00 Thunderwar + Hybris, Rusted Brain, Morthus, Mässdriver
20:00 Kaena
20:00 Koncert: Urodziny Szymona „Wiśni” Wiśniewskiego
20:00 Buka
Lumumbowo, Piotrkowska 53
w czerwcu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
w czerwcu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
11 czerwca 15:00 Boso, Czars, Dlaczego Nie itp
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w czerwcu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
1 czerwca
22 czerwca
22 czerwca
23 czerwca
28 czerwca
17:00 Tede – spotkanie w Empiku
17:00 The Bill – koncert w Empiku
18:00 Cute Mess, Konkubent, Magister Ninja, Ted Nemeth, L.Stadt
14:30 Na Razie, Pajujo, Bartek Grzanek, Rambo Jet, Normalsi, Wilki
Blue Cafe, Salome, Zafira
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
21 czerwca 19:00 Magda Umer
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w czerwcu brak informacji o koncertach
Ogród Botaniczny
13 czerwca 19:00 Koncert inspirowany twórczością Jonasza Kofty
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
20 czerwca
22 czerwca
20:00 Pezet
17:00 Vavamuffin, Hatti Vatti, Reza, Lady Katee
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
6 czerwca 20:00 Lafidki + V†lence + Gregaldur
Park Helenowski
23 czerwca 18:30 The Washing Machine
Park im. Zaruskiego
8 czerwca 18:15 Eternal Fiver, Alegorya, Kombinat, Video
Politechnika Łódzka
7 czerwca
8 czerwca
21:30 Zabili mi żółwia, NDK, Ras Luta i Pogotowie Energetyczne
20:00 Drop Pants, Łąki Łan, Acid Drinkers, V-Unit
Port Łódź
28 czerwca 18:00 Ewa Farna
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
w czerwcu brak informacji o wydarzeniach
Rolling Stone, Moniuszki 4
w czerwcu brak informacji o wydarzeniach
Scenografia, Zachodnia 81/83
6 czerwca
13 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
20 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
28 czerwca
21:00 Domowe Melodie
20:00 Andrzej Słodki Zarzecki
21:00 Sweet And Hot Jazz Band
18:00 Występ studentów PWSFTviT
20:00 Yogo Jankowska
21:00 Green
18:00 Marcin Czubala, Viarina, Melo Kollektiff i friends
19:00 Rooms 94
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w czerwcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
1 czerwca
4 czerwca
7 czerwca
8 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
28 czerwca
29 czerwca
21:00 Brown Time
20:00 Koncert charytatywny
21:00 Jane Doe
21:00 Sabotage
21:00 Road Stone
21:00 HammerHed
21:00 Kuśka Brothers
21:00 Slaughter Of The Souls
21:00 Te-Lie-Vision i Zorak & Wild Bitches
21:00 Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
2 czerwca 20:00 Quinteto el Tango
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w czerwcu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
6 czerwca 20:00 Peter J. Birch
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
16 czerwca 18:30 Agnieszka Grejert
Teatr Pinokio, Kopernika 16
1 czerwca 12:00 Piosenki do grania na nosie
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w czerwcu brak informacji o koncertach
The Stylacja, Piotrkowska 79
w czerwcu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
3 czerwca
6 czerwca
13 czerwca
15 czerwca
17 czerwca
19 czerwca
19:00 Koncert pamięci Bogusława Meca
22:00 Plastic
19:00 Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi
20:00 10. urodziny City Bum Bum – Noc Żywych Bębnów
19:00 Talenty Convivo – Na skrzydłach marzeń
20:00 Alvon Johnson Blues Band
Vinda, Zgierska 69
29 czerwca 20:00 Caat Trio
Zapiecek, Piotrkowska 43
7 czerwca
12 czerwca
13 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
21 czerwca
21:00 Roberto Delira & Kompany
20:00 Caonoe
20:00 Paraluzja
21:00 Kapela Hanki Wójciak
21:00 KCB i Syspika
21:00 Wowa z Charkowa

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
joanna
Martyna Jakubowicz w Scenografii
mt_eden_poster_2012
Mt Eden w Klubie Wytwórnia
Tapas Music Festival – Damian Ukeje, Limboski

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*