heroes_20160313_1270222573Deep Purple, UB40, Anastacia, Hans Zimmer, Marillion, Ariana Grande, Tini, Agnes Obei, Gregory Porter, Bad Boys Blue, Savage, BoneyM of Sheyla Bonnick, Fancy, Francesco Napoli, Perfect, Marek Dyjak, Dżem, Kult, Proletaryat, Lady Pank, Voo Voo, SDM, ANna Maria Jopek, Ania Dąbrowska, Farben Lehre, Maria Peszek, Kamil Bednarek, Rezerwat, Justyna Steczkowska, Ich Troje, Golec uOrkiestra, Kayah, Hey,  Stanisława Celińska, Beata Kozidrak, Maciej Maleńczuk, Krzysztof Antkowiak, Krzysztof Zalewski, Domowe Melodie, Mrozu, Marika, Ceti, Oberschlesien, Sorry Boys, Pogodno, Dr Misio – między innymi te muzyczne gwiazdy usłyszymy w nadchodzącym roku w Łodzi.

Poniżej prezentujemy rozpiskę roczną – aktualne informacje możecie znaleźć w naszym kalendarzu, a także rozpisce miesięcznej, która pojawia się zawsze w okolicach ostatniego dnia miesiąca.

Styczeń
7 Hey Klub Wytwórnia
8 Jeremi i Artur Sikorscy New York
12 Betlejem (m.in. Natalia Niemen, Marika, Bracia) Atlas Arena
12 Henry No Hurry! House Gig Pogonka
13 Bonus RPK Krańcoofka
14 Fair Weather Friends i Jóga New York
14 Kayah Klub Wytwórnia
14 Białas i Solar Soda Underground
15 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy różne
19 Dr Misio Scenografia
19 WIDT Art_Inkubator
19 Dwa Sławy Krańcoofka
20 Golec uOrkiestra Atlas Arena
20 In Your Face #6 Kij
20 Krzysztof Zalewski Klub Wytwórnia
21 Bonus BGC New York
21 Kazik i Kwartek ProForma Klub Wytwórnia
26 DonGURALesko Scenografia
27 Defakto Krańcoofka
28 Ich Troje Scenografia
28 Tańcz więcej: Rogucki, Przybysz, Karaś Klub Wytwórnia
29 Krzysztof Antkowiak New York
29 Pogodno Klub Wytwórnia
29 Justyna Steczkowska Filharmonia
30 Christ Agony New York
Luty
3 Rezerwat Scenografia
4 De Łindows Krańcoofka
9 Kamil Bendarek Klub Wytwórnia
10 Sex Bomba i The Bill Kij
11

Bad Boys Blue, Savage, BoneyM of Sheyla Bonnick, Fancy i Francesco Napoli.

Atlas Arena
11 Maria Peszek Klub Wytwórnia
11 The Kroach Krańcoofka
12 Sorry Boys Klub Wytwórnia
13 Eleni Teatr Muzyczny
14 Monika Borzym Klub Wytwórnia
14 Maciej Maleńczuk Teatr Muzyczny
16 Oberschlesien New York
17 Ceti New York
18 Marika Klub Wytwórnia
18 4 Szmery Iron Horse
19 Kroki Klub Wytwórnia
22 Finał New York Festiwal New York
Marzec
3 Farben Lehre akustycznie New York
4 Dżem Atlas Arena
5 Beata Kozidrak Teatr Muzyczny
9 Ania Dąbrowska Klub Wytwórnia
9 Stanisława Celińska Teatr Muzyczny
10 Symphonica Teatr Muzyczny
11 Mrozu Klub Wytwórnia
12 Paweł Domagała Klub Wytwórnia
13 Piwnica pod Baranami Teatr Wielki
18 Kult Akustik Klub Wytwórnia
18 Perfect New York
19 Marek Dyjak Klub Wytwórnia
21

Percival

Filharmonia Łódzka
23

Adam Bałdych Sextet

New York
25

Night Of The Proms (m.in. UB40 i Anastacia)

Atlas Arena
26 Anna Maria Jopek Klub Wytwórnia
28 Stare Dobre Małżeństwo Teatr Muzyczny
30 Voo Voo Klub Wytwórnia
Kwiecień
2 Domowe Melodie Klub Wytwórnia
6 Tini Atlas Arena
7 Proletaryat New York
7-9 Marillion weekend Klub Wytwórnia
19 Gregory Porter Klub Wytwórnia
23 Lady Pank akustycznie Klub Wytwórnia
29 The Analogs Krańcoofka
Maj
Juwenalia PŁ i UŁ różne
23 Deep Purple Atlas Arena
26 Andre Rieu Atlas Arena
28 Hans Zimmer Atlas Arena
31 Agnes Obei Klub Wytwórnia
31 Ariana Grande Atlas Arena
Czerwiec
Grand Prix Jazz Melomani Teatr Wielki
1 Ariana Grande Atlas Arena
Październik
Soundedit 2017 Klub Wytwórnia
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_0005
Daniel Spaleniak w Stacji Joga
Marcel Baliński Trio w Poleskim Ośrodku Sztuki
IMG_6131
Classic Meet Pop w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*