chorzy3W piątek, 25 września w New Yorku wystąpią Chorzy, a dzień później Detox.. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncertowy weekend przy Piotrkowskiej 62, tzn. będziecie mogli wejść na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 24 września o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

25.09.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu CHORZY W NEW YORK

Pastisz i parodia, a do tego nieokiełznana energia sceniczna – te cechy powodują, że Artur Andrus w swej trójkowej Akademii Rozrywki coraz częściej udostępnia piosenki CHORYCH na antenę ogólnopolską. Wśród nowości: „Jedzenie robi mnie w balona”, „Nogi miała do samego piekła”, „Zatrułem się w tobie” i mnóstwo innych. Na potrzebę selekcji szufladkowej Chorzy (do niedawna Chorzy na Odrę) przyjęli za własny styl określenie Rock Społeczny.
W piosence tytułowej z debiutanckiego albumu „Skończyliśmy się na Kill’em All” gościnnie wzięli udział: Stanisław Soyka, Piotr Cugowski, Piotr Banach, Piotr Gutek Gutkowski oraz Mieszko Sibilski. Chorzy (zapewne z winy własnej twórczości, przywodzącej na myśl zarówno performance jak i manifest artystyczny) są szeroko eksploatowani na gruncie teatralnym, ale nie tylko, gdyż jako laureaci Lizard King Festival 2011 wpisują się w dużo szerszy nurt i świetnie radzą sobie na dużych scenach, wykorzystując doświadczenie teatralne do niecodziennej interakcji z publicznością. Mają na koncie występy na festiwalach: Międzynarodowy Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt, Międzynarodowy Toruński Festiwal Teatrów Lalek Spotkania, Zderzenie Sztuk i Kultur Sztukowanie, Jeleniogórski Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych Pestka, Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat, Międzynarodowy Kampus Artystyczny Fama, Akustyczeń Festiwal Szczecin, Słupski Jesienny Przeciąg Gitarowy, The Tall Ship’s Races Szczecin i inne… .

Chorzy byli gospodarzem muzycznym Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczego AKUSTYCZEŃ. 18 stycznia 2009 roku w koncercie galowym festiwalu w szczecińskiej Filharmonii zespół miał okazję wykonać wspólnie ze Stanisławem Soyką utwór „Są na tym świecie rzeczy”. Współpracowali też z supergrupą Miąższ oraz z Baltic Neopolis Orchestra. Ich wspólna płyta koncertowa ukaże się już niebawem. Ostatnio Chorzy coraz częściej goszczą na antenie Programu 3 Polskiego Radia w autorskich audycjach Artura Andrusa i Piotra Barona.

26.09.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu DETOX W NEW YORK

Założony w 1996 roku w Krakowie zespół DETOX początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konkursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon – RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu: Tomasz Krawczyk – wokal, gitara, Jakub Mrajca – gitara, Bartłomiej Krawczyk – bas i Grzegorz Krawczyk – perkusja, instrumenty perkusyjne.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2017 (zakończony)
Polskie Nagrody Filmowe Orły 2010 – Przegląd filmów kandydujących (zakończony)
poster_dnr_tour_patronat
The Death and Resurrection Tour (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*